Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Video: Teplice budou hezčí. Klub chystá novou tvář

21. únor 2023
Sdílejte:
V půlce března představí teplický fotbalový klub svou novou vizuální identitu. Na slavnostní moment láká v povedeném videu.
Současné logo klubu slouží od roku 1995.Foto: FK Teplice

Loni představila novou vizuální identitu a logo Slavia, předloni Sparta. V půlce března se k nim přidá i teplický klub, který současné logo používá od sezony 1995/96.

A na slavnostní večer, kde tak učiní, teď skláři lákají povedeným videem. Namluvil ho herec Marek Taclík, který je fanouškem žlutomodrých. Autorem videa je grafik Tomáš Vobořil.

„Projekt, na kterém děláme od úplného začátku už přes rok a půl, se blíží a tady je první malá ochutnávka,“ uvedl Martin Kovařík, mluvčí FK Teplice.

Související články

Počítáme koeficient: Česko je desáté! Příští liga se bude hrát o poklad

Česko se posunulo na klíčové desáté místo v tabulce národních koeficientů UEFA a už je jisté, že tam do konce sezony zůstane. Český šampion z příští sezony si tak zahraje Ligu mistrů.

Koeficienty

Nezmarův dluh. Kania sní o tom, že ho v Liberci splatí

V roce 2002 nebyl Jan Nezmar daleko od toho, aby dostal liberecký Slovan do Ligy mistrů ještě jako hráč. Sám si to i později vyčítal. Ondřej Kania teď doufá, že i tohle požene nového generálního ředitele klubu k úspěchům.

Přímák

Případ Brno. Zpožděná změna majitele v otázkách a odpovědích

Zbrojovka chtěla letos zpátky do první ligy, místo toho má z průběžného 10. místa blíž k sestupu do třetí. Fanoušci klubu propadají skepsi a někteří z nich se upínají k výměně majitele, která měla být už hotová, ale není. V jakém je teď transakce mezi Václavem Bartoňkem a Pavlem Svoreněm stavu? Odpovídá náš průvodce.

Druhá liga
Popup se zavře za 8s