Video: Teplice budou hezčí. Klub chystá novou tvář

21. únor 2023
Sdílejte:
V půlce března představí teplický fotbalový klub svou novou vizuální identitu. Na slavnostní moment láká v povedeném videu.
Současné logo klubu slouží od roku 1995.Foto: FK Teplice

Loni představila novou vizuální identitu a logo Slavia, předloni Sparta. V půlce března se k nim přidá i teplický klub, který současné logo používá od sezony 1995/96.

A na slavnostní večer, kde tak učiní, teď skláři lákají povedeným videem. Namluvil ho herec Marek Taclík, který je fanouškem žlutomodrých. Autorem videa je grafik Tomáš Vobořil.

„Projekt, na kterém děláme od úplného začátku už přes rok a půl, se blíží a tady je první malá ochutnávka,“ uvedl Martin Kovařík, mluvčí FK Teplice.

Související články

Video: Frajeřinka nevyšla. Originálně zahozená penalta v La Lize

Mohla z toho být paráda, je z toho šaráda. Fotbalistům Raya Vallecana nevyšla rozehraná penalta.

Zábava

Olayinkova hlava je minimálně na čtyřzápasovou stopku. První liga s Jakubem Podaným

Kdo si zaslouží anticenu za největší pitomost předchozího víkendu? Jak blízko má Sparta k titulu poté, co smazala náskok Slavie? A skončí Pavel Hapal už teď v Baníku? Aktuální ligové otázky po 24. kole zodpovídáme s Jakubem Podaným.

První liga

Hloupost nás připravila o důležité body. Víkendová liga očima trenérů

Macík si dal do rukavic magnety a Petera Olayinku s Martinem Fillem čekají nepříjemné pohovory, když jejich týmy poztrácely body po jejich zkratech. Vítězem víkendu v boji o titul je Sparta, v boji o sestup to jsou Pardubice. Jak dění na ligových trávnících viděli koučové všech šestnácti klubů? Máme jejich hlasy.

Česká liga
Popup se zavře za 8s