Koupit předplatné webu

Video: Teplice budou hezčí. Klub chystá novou tvář

21. únor 2023
Sdílejte:
V půlce března představí teplický fotbalový klub svou novou vizuální identitu. Na slavnostní moment láká v povedeném videu.
Současné logo klubu slouží od roku 1995.Foto: FK Teplice

Loni představila novou vizuální identitu a logo Slavia, předloni Sparta. V půlce března se k nim přidá i teplický klub, který současné logo používá od sezony 1995/96.

A na slavnostní večer, kde tak učiní, teď skláři lákají povedeným videem. Namluvil ho herec Marek Taclík, který je fanouškem žlutomodrých. Autorem videa je grafik Tomáš Vobořil.

„Projekt, na kterém děláme od úplného začátku už přes rok a půl, se blíží a tady je první malá ochutnávka,“ uvedl Martin Kovařík, mluvčí FK Teplice.

Související články

Jak tohle může být penalta? Sporná situace z Paříže pod lupou

Hráči Newcastlu, který trápí velká marodka, ze všech zbytků sil bránili jednobrankové vedení na půdě PSG. V úplném závěru ale dostali gól z penalty za ruku, která by se v české lize nebo v Premier League velmi pravděpodobně nepískala. Proč ji nařídil jeden z nejlepších sudích na světě v Lize mistrů?

Pravidla

Proč bude stát Durosinmi balík? Střed(a) Zdeňka Folprechta

Slavia ho měla na dosah za z dnešního pohledu směšnou částku. Proč plzeňského střelce nakonec nepřivedla? A proč ho chtějí dobré zahraniční kluby i přes aktuální zranění? Odpovídá Zdeněk Folprecht ve svém pravidelném sloupku.

Střed(a)

TV práva na ligu chtěly tři firmy. Nadstavba bude i v dalších letech

Zástupci ligových klubů dnes na Ligovém gremiu LFA schválili výsledky tendru na nejdůležitější audiovizuální práva.

Zprávy
Popup se zavře za 8s