Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Objednávky zde

Video: Slzným plynem do fanoušků! Policie to v Boleslavi brala hlava nehlava

18. květen 2024
Sdílejte:
Sparta slavila titul. Z oslavy s fanoušky na hrací ploše ale nic nebylo. Policie proti některým z fans letenských tvrdě zakročila. Slzný plyn stříkala i na tribuně.
Kapitán Sparty Krejčí slaví s fanoušky na hrací ploše stadionu v Mladé BoleslavyFoto: Profimedia

Tvrdý přístup české policie k fotbalovým fanouškům při venkovních výjezdech je poměrně známý. Národní pohár se často předává za asistence těžkooděnců a vlčáků a čas od času se při ligových zápasech objevují další excesy, kdy jsou vlajkonoši podrobeni dehonestujícím kontrolám i ve chvílích, kdy si nimi není žádný problém.

Pár nepříjemných momentů se objevilo i po zápase v Mladé Boleslavi, kde Sparta dnes získala mistrovský titul. Někteří z fanoušků, kteří se vydali slavit se sparťanskými fotbalisty na hřiště, se se zlou potázali. Nepochopitelné ale bylo jednání jednoho z policistů, který slzným sprejem pokropil i diváky na tribunách.

Související články

Sázkařské tipy ke startu Eura. Němci ve formě i beton v české skupině

Pohodová úvodní jízda favoritů turnaje, ale i urputná obrana v naší skupině. Vybrali jsme pět zápasů ze začátku Eura, které by neměly nechat žádného sázkaře chladným.

Sázkařský koutek

Nejhorší mistři. Na postup ze skupiny stačí tři remízy, ukázal Ronaldo

Co stačí v současném systému na postup ze skupiny na Euru? Dobře to ukazuje příklad mistrů Evropy z roku 2016…

Přímák

Německo na startu Eura: optimismus i otazníky kolem chybujícího Neuera

Čtvrtý neúspěch na velkém turnaji v řadě by byl pro německý fotbal devastující. Poničil by nejen jeho sportovní reputaci, ale způsobil by i ekonomické problémy. Na startu EURO však nikdo v zemi pořadatelů takhle černé brýle nasazené nemá. I díky návratu Toniho Kroose a slibnému jaru panuje mírný optimismus.

Cesta na Euro
Popup se zavře za 8s