Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Video: Slavný gól zadkem. Sparta popřála Hovorkovi hodně štěstí

01. duben 2023
Sdílejte:
David Hovorka, dvojnásobný ligový mistr se Slavií a vítěz domácího poháru, se po vleklých zdravotních problémech rozhodl ve 29 letech ukončit kariéru. I Sparta, jejímž je Hovorka odchovancem, mu popřála vše dobré.
David Hovorka v roce 2013 předvádí, čím to tenkrát trefil.Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

David Hovorka včera oznámil konec kariéry a na první dobrou se vzpomínalo na jeho slavné souboje s Lionelem Messim nebo Romelem Lukakem za SlaviiLize mistrů.

Hovorka je odchovancem Sparty, za kterou v sezoně 2017/18 odehrál 20 soutěžních zápasů a dal v nich jeden gól.

Asi nejslavnější Hovorkův moment v dresu Sparty je ale z roku 2013. Tehdejší kapitán béčka Sparty dal gól zadkem, který následně obletěl celý svět.

Byl to úmysl? „Špatně jsem načasoval náběh a nějak se k tomu natočil,“ řekl tehdy Sportu.

Video: Přejel Messiho i Lukaka. Teď Hovorka předčasně končí

David Hovorka, dvojnásobný ligový mistr a vítěz domácího poháru se Slavií, se po vleklých zdravotních problémech rozhodl ve 29 letech ukončit kariéru. Připomeňte si, jak v roce 2019 řádil v Lize mistrů a podívejte se i na jeho rozlučku s kabinou.

Video: Nový stadion v Hradci roste. Projděte se po stavbě

Stavba nového stadionu pro 9300 lidí pokračuje. Podívejte se, jak to s ní aktuálně, tedy rok a měsíc po poklepání základního kamene, vypadá.

Jarošík zúčtoval s Teplicemi. Když vypadne pár hráčů, neporazí ani Ústí, říká

Tři týdny po vyhazovu z Teplic promluvil Jiří Jarošík o tom, jak to v klubu, který aktuálně bojuje o sestup ve Fortuna lize, z jeho pohledu chodilo.

Související články

Krásné zápasy teprve přijdou. Start ligy očima trenérů

Sparta herně nepřesvědčila, ale brala tři body. Slavia herně nepřesvědčila a má jen bod. Baník prohrál v Ďolíčku a Plzeň s i z Prahy naopak odvezla tři body. A Jan Kliment dal rovnou možná gól sezony. Začala liga, takhle zápasy zhodnotili trenéři.

Česká liga

Friisova Sparta. Jak moc bude jiná?

Sparta platí daně za úspěchy. A začátek téhle sezony může být rozhodující v tom, jak moc to bude bolet. Musí se zákonitě proměnit a už se to děje. Navíc v době, kdy má celý klub po složité letní přípravě práce jako na kostele. Na co všechno si musí obhájce titulu dávat pozor?

Sparta

Horké francouzské léto skončilo. Kluby už se nemusí bát bankrotu

Nová sezona francouzské Ligue 1 začíná za čtyři týdny. Bez Mbappého, Aubameyanga, Ben Yeddera nebo Lenyho Yora. A zároveň s pořádně utáhnutými opasky u většiny klubů. Ještě pár dnů zpátky totiž neměla prodaná televizní práva na období 2024 až 2029. Nakonec se to povedlo, ale...

Ligue 1
Popup se zavře za 8s