Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Video: Liga mistrů na Přední Kopanině. Výstavní nůžky z pražského přeboru

13. duben 2023
Sdílejte:
Na Realu, v Barceloně a na Přední Kopanině! Místní hlasatel to trefil. Tenhle gól je extratřída.
Daniel Urban, kanonýr Přední Kopaniny Foto: Jiří Ipser, Pražský fotbalový svaz

Kanonýr týmu Přední Kopaniny Daniel Urban se položil do centru z pravé strany a nůžkami vstřelil v utkání Pražská teplárenská přeboru nádherný gól do sítě Podolí. To si nakonec odvezlo porážku 0:3.

„Když jsem se pak díval na videu, tak musím říct, že to byl krásný gól,“ usmíval se po zápase Urban.

A dodal, že v poslední době tohle není jediný jeho povedený kousek. „Je to asi šest, sedm týdnů. Povedlo se mi to v přípravě, kdy jsem se takhle položil do centru a spadlo to tam,“ řekl v rozhovoru s webem Pražského fotbalového svazu.

Trénuje podobná zakončení? „Se svojí váhou na tréninku nic podobného určitě nezkouším. Ale tenhle centr si o takové zakončení prostě říkal, tak jsem to zkusil. Položil jsem se do toho a vyšlo to krásně. Když jsem zakončil, ani jsem nevěděl, jak to přesně dopadlo,“ dodává střelec jednoho z gólů letošního roku.

Přední Kopanina je v tabulce pražského přeboru druhá devět bodů za pražskými Spoji a nemá daleko k postupu do divize. „Tým, co máme, by se ani tam neztratil,“ říká Urban.

Související články

Video: Den blbec! Anglický tým potopily v FA Cupu obří hrubky obrany

Fanoušci týmu Notts County nevěřili vlastním očím. Obrana jejich týmu ve včerejším utkání prestižního FC Cupu totálně vyhořela a darovala postup hostujícímu Shrewsbury.

Video

Počítáme koeficient: Český šampion do Ligy mistrů už za rok? I taková možnost existuje

České kluby v pohárové Evropě řádí. Koeficientové šílenství, nový formát Ligy mistrů a šance Slavie na přímý postup do ní už v příští sezoně. To vše shrnul Luděk Mádl v průvodci, který původně vyšel na stránkách jeho projektu Je to kulatý.

Koeficienty

Půl miliarda ročně za ligu? Výsledky tendru na vysílací práva přehledně

Česká liga už definitivně ví, kdo ji bude příštích pět let vysílat. Kolik za to O2 TV zaplatí? Co lize přinese dalšího kromě peněz? Proč dosud kluby v Česku dostávaly třikrát méně? A bude se liga dál jmenovat po Fortuně? Odpovídáme ve shrnujícím průvodci.

Peníze
Popup se zavře za 8s