Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Video: Liga mistrů na Přední Kopanině. Výstavní nůžky z pražského přeboru

13. duben 2023
Sdílejte:
Na Realu, v Barceloně a na Přední Kopanině! Místní hlasatel to trefil. Tenhle gól je extratřída.
Daniel Urban, kanonýr Přední Kopaniny Foto: Jiří Ipser, Pražský fotbalový svaz

Kanonýr týmu Přední Kopaniny Daniel Urban se položil do centru z pravé strany a nůžkami vstřelil v utkání Pražská teplárenská přeboru nádherný gól do sítě Podolí. To si nakonec odvezlo porážku 0:3.

„Když jsem se pak díval na videu, tak musím říct, že to byl krásný gól,“ usmíval se po zápase Urban.

A dodal, že v poslední době tohle není jediný jeho povedený kousek. „Je to asi šest, sedm týdnů. Povedlo se mi to v přípravě, kdy jsem se takhle položil do centru a spadlo to tam,“ řekl v rozhovoru s webem Pražského fotbalového svazu.

Trénuje podobná zakončení? „Se svojí váhou na tréninku nic podobného určitě nezkouším. Ale tenhle centr si o takové zakončení prostě říkal, tak jsem to zkusil. Položil jsem se do toho a vyšlo to krásně. Když jsem zakončil, ani jsem nevěděl, jak to přesně dopadlo,“ dodává střelec jednoho z gólů letošního roku.

Přední Kopanina je v tabulce pražského přeboru druhá devět bodů za pražskými Spoji a nemá daleko k postupu do divize. „Tým, co máme, by se ani tam neztratil,“ říká Urban.

Související články

Rebelství i zásady. FC St. Pauli je originál, třeba dresy si dělá sám

Děláme fotbal jinak než ostatní. To je jedno z hesel hamburského klubu FC St. Pauli. V příští sezoně si to bude moct vyzkoušet znovu v Bundeslize, kam se vrací po třinácti letech. Čím obohatí německou nejvyšší soutěž?

Zelená je tráva

Další stanice Liga mistrů. Jsme nejlepší v Česku, užívá si Priske titul

Zatímco si Brian Priske užívá úspěch, který se naposledy ve Spartě podařil ještě Ivanu Haškovi, Jindřich Trpišovský ví, že zapsal neúspěch.

Česká liga

Glosář Luďka Mádla: Další stanice Liga mistrů. Priske Spartu pořád zlepšuje

Obhajobě titulu položila Sparta lepší základy v prvních poločasech, jejím fanouškům pokazil oslavy tvrdý zákrok policie a Zlín už se možná v lize kalibrované čáry nedočká.

Glosář
Popup se zavře za 8s