Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Druhá liga proti pražským S. Vstupenky na pohár ještě jsou

27. září 2023
Sdílejte:
V Líšni a Kroměříži se chystají na svátek fotbalu v rámci třetího kola Mol Cupu
Rozhodne i v Líšni?Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Sparta i Slavia dnes v rámci třetího kola českého poháru hrají od 16 hodin venkovní zápasy na hřištích druholigových soupeřů. Sparta hraje v Brně s Líšní, Slavii čeká její hanácká jmenovkyně z Kroměříže.

Na souboj dvou Slavií je momentálně dostupných v síti Ticketportal ještě zhruba 200 míst na stání za 300 korun, lístky k sezení byly za 400 korun a jsou už vyprodané.

Líšeň informuje, že má na Spartu zatím vyprodané jen lístky na hlavní tribunu, které byly za 600 korun a na východní tribunu (400 korun) a ke stání (300 korun) má stále volnou zhruba polovinu kapacity. Stejně tak hlásí prodáno jen 50 ze 100 lístků do hostujícího sektoru (300 korun).

Vstupenky Líšeň prodává jen v pokladnách na stadionu, které otevřou ve 14:30. Druhá liga v Líšni normálně vyjde na 100 až 150 korun. „Vzhledem k velmi vysokým nákladům na celkovou organizaci a zabezpečení tohoto utkání, bylo nutné zvýšit i ceny vstupného,“ píše klub před zápasem se Spartou na svém webu.

Zatímco Sparta se Slavií jsou v první lize společně na špičce tabulky, Líšeň je po deseti kolech druhé ligy na sedmém místě s bilancí čtyř výher, tří remíz a třech proher, Hanácká Slavia Kroměříž je třináctá s bilancí 3-1-6.

Zápas Líšně se Spartou vysílá od 16 hodin ČT Sport, v 18 hodin navazuje duel Jihlavy s Hradcem Králové. Třetí kolo poháru rozehrály už včera zápasy Mladá Boleslav – Prostějov 4:2 a Kladno – Liberec 0:2.

Související články

Co chybělo Arsenalu a kdo půjde do Chelsea? Rozebíráme uplynulou sezonu Premier League

Další sezona anglické Premier League je u konce. Šampion se neměnil, i tak ale nejpopulárnější liga na světě rozhodně nenudila. To nejzajímavější rekapituluje nový podcast Football Clubu s Karlem Häringem a Janem Pikousem.

Podcast

Sparťanské dilema: lze nahradit Krejčího?

Novodobá ikona Sparty má nakročeno k odchodu. Jak by na Letné měli nahradit tak výraznou osobnost a zároveň tak klíčového fotbalistu? Kdo v současné Spartě má vlastnosti a za sebou i podobně poutavý příběh, aby Krejčího v kapitánské roli nahradil? Hledáme odpovědi…

Sparta

Dost alibismu. Pojďme se už konečně domluvit na pořádných pravidlech

Pojďme rozvolnit pravidla pro fanoušky na stadionech, ale výrazně zpřísnit tresty, píše v komentáři Filip Horký.

Komentář
Popup se zavře za 8s