Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Video: Místo facky pořádná pusa. Netradiční konec strkanice

12. březen 2023
Sdílejte:
Ta mlaskla. Obránce Sunderlandu Luke O'Nien ukázal, že ne každý spor na hřišti musí skončit nadávkou nebo chytáním pod krkem.
To nikdo nečekal.Foto: Toby Wood

Sunderland dnes vyhrál v Norwichi 1:0 a je ve druhé anglické lize (Championship) desátý s 22bodovým náskokem před 22. Blackpoolem, který je teď na první sestupové příčce. V nováčkovské sezoně je to výtečný počin.

Nejvíc je ale Sunderland pro širokou fotbalovou veřejnost v poslední době viditelný pro zábavné kousky Luka O'Niena.

Ten dnes na konci zápasu vyřešil přetahovanou s Jacobem Sorensenem originálně. Polibkem. Sorensen to ale nevzal jako akt usmíření a evidentně se mu to moc nelíbilo.

Už před několika týdny byl 28letý Angličan hvězdou sociálních sítích, když spáchal možná nejvtipnější faul v dějinách fotbalu a utíkajícímu soupeři doslova skočil na záda.


Související články

Happy end z Netflixu. Ještě nedávno utrápený klub sází na mládí, má Bellinghama

Sunderland má mladého majitele i nejmladší kádr v druhé lize. Věří, že ho to časem dovede zpátky do Premier League. Netflix už u toho ale asi nebude. Legendární dokumentární série Sunderland ’Til I Die servíruje tři nové díly, které zachycují obrat k lepšímu.

Přímák

AC Milán, Liverpool, ale i Rangers. Tady jsou možní soupeři pro českou top trojku

Tři české týmy v osmifinále evropských pohárů najednou je velká a příjemná novinka. V pátek po poledni se Sparta, Slavia a Plzeň dozvědí soupeře. Evropská liga se losuje v poledne, Konferenční liga o hodinu později. Projděte si, koho může česká top trojka dostat.

Zprávy

Ze Slavie do Sparty a zase zpět. Kdo měl Koška, byl nejlepší

Podle legendy právě při slavných volejích Jana Koška vzniklo zvolání „Piš!“ Fanoušci ho z tribun křičeli ještě dlouho po smrti nedostižného kanonýra.

Historie
Popup se zavře za 8s