Video: Místo facky pořádná pusa. Netradiční konec strkanice

12. březen 2023
Sdílejte:
Ta mlaskla. Obránce Sunderlandu Luke O'Nien ukázal, že ne každý spor na hřišti musí skončit nadávkou nebo chytáním pod krkem.
To nikdo nečekal.Foto: Toby Wood

Sunderland dnes vyhrál v Norwichi 1:0 a je ve druhé anglické lize (Championship) desátý s 22bodovým náskokem před 22. Blackpoolem, který je teď na první sestupové příčce. V nováčkovské sezoně je to výtečný počin.

Nejvíc je ale Sunderland pro širokou fotbalovou veřejnost v poslední době viditelný pro zábavné kousky Luka O'Niena.

Ten dnes na konci zápasu vyřešil přetahovanou s Jacobem Sorensenem originálně. Polibkem. Sorensen to ale nevzal jako akt usmíření a evidentně se mu to moc nelíbilo.

Už před několika týdny byl 28letý Angličan hvězdou sociálních sítích, když spáchal možná nejvtipnější faul v dějinách fotbalu a utíkajícímu soupeři doslova skočil na záda.


Související články

Video: Slavný gól zadkem. Sparta popřála Hovorkovi hodně štěstí

David Hovorka, dvojnásobný ligový mistr se Slavií a vítěz domácího poháru, se po vleklých zdravotních problémech rozhodl ve 29 letech ukončit kariéru. I Sparta, jejímž je Hovorka odchovancem, mu popřála vše dobré.

Kde jsou rozhodčí nejpřísnější a jak je na tom Česko? Nový žebříček

Analýza vycházející ze všech prvoligových zápasů od začátku roku 2020 ukazuje, kolik karet dávají za zápas rozhodčí v jednotlivých ligách. Česko je blízko evropskému průměru.

Video: Přejel Messiho i Lukaka. Teď Hovorka předčasně končí

David Hovorka, dvojnásobný ligový mistr a vítěz domácího poháru se Slavií, se po vleklých zdravotních problémech rozhodl ve 29 letech ukončit kariéru. Připomeňte si, jak v roce 2019 řádil v Lize mistrů a podívejte se i na jeho rozlučku s kabinou.

Popup se zavře za 8s