Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Objednávky zde

Video: Místo facky pořádná pusa. Netradiční konec strkanice

12. březen 2023
Sdílejte:
Ta mlaskla. Obránce Sunderlandu Luke O'Nien ukázal, že ne každý spor na hřišti musí skončit nadávkou nebo chytáním pod krkem.
To nikdo nečekal.Foto: Toby Wood

Sunderland dnes vyhrál v Norwichi 1:0 a je ve druhé anglické lize (Championship) desátý s 22bodovým náskokem před 22. Blackpoolem, který je teď na první sestupové příčce. V nováčkovské sezoně je to výtečný počin.

Nejvíc je ale Sunderland pro širokou fotbalovou veřejnost v poslední době viditelný pro zábavné kousky Luka O'Niena.

Ten dnes na konci zápasu vyřešil přetahovanou s Jacobem Sorensenem originálně. Polibkem. Sorensen to ale nevzal jako akt usmíření a evidentně se mu to moc nelíbilo.

Už před několika týdny byl 28letý Angličan hvězdou sociálních sítích, když spáchal možná nejvtipnější faul v dějinách fotbalu a utíkajícímu soupeři doslova skočil na záda.


Související články

Mají teď na víc? Projděte si nejlepší výsledky všech účastníků Eura

Od nováčka po trojnásobné šampiony. Taková směsice zemí se účastní Eura 2024 v Německu. Ve fotogalerii se ke každé dozvíte její dosavadní maximum.

Cesta na Euro

Hotovo, Priske odchází. Změnil Spartu i ligu a ze zranitelných slušňáků udělal mistry

Brian Priske opouští Spartu a jde trénovat Feyenoord Rotterdam. Na Letné se z něj stala novodobá legenda, i když na začátku nebyl daleko od vyhazovu. Novým trenérem Sparty je Lars Friis.

Sparta
Aktualizováno

Jak posílí Sparta a Slavia? A kdo je teď v lize nejžádanější zboží?

Co čeká Spartu bez Krejčího a Priskeho? Kde a jaké posily by měla lovit Slavia? Má Plzeň kádr na titul? A dokážou Ostrava s Libercem posílit tak, aby uhrály pohárovou Evropu? To a mnoho dalšího se dozvíte ve dvouapůlhodinové podcastové náloži s analytiky Vojtěchem Mrklasem a Tomášem Daníčkem o přestupech v české lize.

Podcast
Popup se zavře za 8s