Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Video: To nebyl prd. Trenéra vylekala židle

26. září 2023
Sdílejte:
Zápas v Dortmundu jeho tým prohrál (0:1) a když k tomu přišel něco říct, zradila ho židle. Niko Kovač na ní raději zahopsal, aby bylo jasné, o jaký zvuk nešlo.
Niko KovačFoto: Ververidis Vasilis / Shutterstock

I v Německu umí dělat legraci.

„V Bundeslize je stále ještě lidskost! Nevěříte? Pak se podívejte na tento úžasně srozumitelný moment z tiskové konference po zápase Wolfsburgu v Dortmundu, kdy židle Nika Kovače vydává podivný zvuk - a trenér VfL se chce naprosto ujistit, že nedojde k žádnému nedorozumění! Rozumíme ti, Niko, rozumíme ti až do konce.“

Tak popsali moment, který klidně mohl skončit dlouhým trapným mlčením, kolegové z webu časopisu 11 Freunde. Máme se ještě co učit…

Související články

Vstupenky na Euro 2024? Pořád se k nim dá dostat, řekneme vám jak

Registrace přes web Fotbalové asociace ČR sice skončila už ve středu, ale o lístky na zápasy Česka můžete pořád ještě zažádat přímo přes web UEFA. Čas je do úterý.

Zprávy

Kód za 15 tisíc. Už to dělám dlouho, píše překupník s lístky na Euro

Skvělý byznys si ze systému prodeje lístků na Euro 2024, jak ho zrealizovala FAČR, udělali někteří překupníci. Na bazarech už s kódy, které jde proměnit na lístky, obchodují. Psali jsme si s nimi.

Vstupenky

Lednička plná piv. Brazilská legenda udělala i z dopingové kontroly mejdan

Odevzdat vzorek po vyčerpávajícím utkání je pro mnoho fotbalistů noční můrou. Legendární Brazilec Sócrates, který před 12 lety zemřel, však na mistrovství světa v roce 1982 při jednom čůrání na povel zažil krásný večer.

Legendy
Popup se zavře za 8s