Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Video: To nebyl prd. Trenéra vylekala židle

26. září 2023
Sdílejte:
Zápas v Dortmundu jeho tým prohrál (0:1) a když k tomu přišel něco říct, zradila ho židle. Niko Kovač na ní raději zahopsal, aby bylo jasné, o jaký zvuk nešlo.
Niko KovačFoto: Ververidis Vasilis / Shutterstock

I v Německu umí dělat legraci.

„V Bundeslize je stále ještě lidskost! Nevěříte? Pak se podívejte na tento úžasně srozumitelný moment z tiskové konference po zápase Wolfsburgu v Dortmundu, kdy židle Nika Kovače vydává podivný zvuk - a trenér VfL se chce naprosto ujistit, že nedojde k žádnému nedorozumění! Rozumíme ti, Niko, rozumíme ti až do konce.“

Tak popsali moment, který klidně mohl skončit dlouhým trapným mlčením, kolegové z webu časopisu 11 Freunde. Máme se ještě co učit…

Související články

Nominace na EURO: Hašek už neřeší Belmondo, rozhodovala forma

Ivan Hašek oznámil nominaci na EURO 2024. V týmu je šestadvacet hráčů včetně největších opor Tomáše Součka, Patrika Schicka nebo Vladimíra Coufala, ale také nováček Lukáš Červ. Cílem je podle šéfa FAČR Petra Fouska postup ze skupiny.

Cesta na Euro

Dvakrát proti Belgii. České ženy chtějí z Edenu první body v kvalifikaci o Euro

Fotbalová reprezentace žen se sešla v Praze, aby zahájila třetí sraz roku 2024. Tým trenéra Karla Rady v následujících dnech odehraje dva kvalifikační zápasy proti Belgii – první v pátek 31. května v pražském Edenu, v úterý 4. června pak na stadionu v belgickém Sint-Truidenu.

Reprezentace

Počítáme koeficient: Co čeká Baník v Evropě?

Česko bude mít v Evropě v příští sezoně pět týmů. Do pohárů se vrací Baník a jeden z dvojice Boleslav – Hradec. Projděte si, jaké cesty je čekají, pokud se mají dostat do ligové fáze jednoho ze tří evropských pohárů.

Koeficienty
Popup se zavře za 8s