Video: Výstavní nůžky. Tenhle gól platí za dva

01. březen 2023
Sdílejte:
Jsou sice amatéři a hrají, aby si udělali žízeň, ale tenhle gól…
Ilustrační snímek.Foto: A_Lesik / Shutterstock

Nedávno jsme se ptali robota, v čem je krása fotbalu. Dneska si na videu ukážeme, že třeba i v tom, že ty nejkrásnější góly padají i v soutěžích, o kterých vlastně nevíme nic.

Amatérské fotbalové sdružení CFB Hasenheide z berlínského Kreuzbergu se pyšní fantastickým popěvkem: Cola, Fanta, Bier - die Hasenheide ist hier!

A nově také nejhezčím gólem uplynulého víkendu. Tyhle nůžky střihly jako uši zajíce ve znaku CFB.

Krásný gól sice stačil jen na snížení na konečných 5:6, ale mi jednoznačně odpovídáme ano na řečnickou otázku z Twitteru, zda takový gól platí za dva, a přiznáváme tedy zajícům bod za remízu.


Související články

Video: Frajeřinka nevyšla. Originálně zahozená penalta v La Lize

Mohla z toho být paráda, je z toho šaráda. Fotbalistům Raya Vallecana nevyšla rozehraná penalta.

Zábava

Olayinkova hlava je minimálně na čtyřzápasovou stopku. První liga s Jakubem Podaným

Kdo si zaslouží anticenu za největší pitomost předchozího víkendu? Jak blízko má Sparta k titulu poté, co smazala náskok Slavie? A skončí Pavel Hapal už teď v Baníku? Aktuální ligové otázky po 24. kole zodpovídáme s Jakubem Podaným.

První liga

Hloupost nás připravila o důležité body. Víkendová liga očima trenérů

Macík si dal do rukavic magnety a Petera Olayinku s Martinem Fillem čekají nepříjemné pohovory, když jejich týmy poztrácely body po jejich zkratech. Vítězem víkendu v boji o titul je Sparta, v boji o sestup to jsou Pardubice. Jak dění na ligových trávnících viděli koučové všech šestnácti klubů? Máme jejich hlasy.

Česká liga
Popup se zavře za 8s