Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Video: Výstavní nůžky. Tenhle gól platí za dva

01. březen 2023
Sdílejte:
Jsou sice amatéři a hrají, aby si udělali žízeň, ale tenhle gól…
Ilustrační snímek.Foto: A_Lesik / Shutterstock

Nedávno jsme se ptali robota, v čem je krása fotbalu. Dneska si na videu ukážeme, že třeba i v tom, že ty nejkrásnější góly padají i v soutěžích, o kterých vlastně nevíme nic.

Amatérské fotbalové sdružení CFB Hasenheide z berlínského Kreuzbergu se pyšní fantastickým popěvkem: Cola, Fanta, Bier - die Hasenheide ist hier!

A nově také nejhezčím gólem uplynulého víkendu. Tyhle nůžky střihly jako uši zajíce ve znaku CFB.

Krásný gól sice stačil jen na snížení na konečných 5:6, ale mi jednoznačně odpovídáme ano na řečnickou otázku z Twitteru, zda takový gól platí za dva, a přiznáváme tedy zajícům bod za remízu.


Související články

Happy end z Netflixu. Ještě nedávno utrápený klub sází na mládí, má Bellinghama

Sunderland má mladého majitele i nejmladší kádr v druhé lize. Věří, že ho to časem dovede zpátky do Premier League. Netflix už u toho ale asi nebude. Legendární dokumentární série Sunderland ’Til I Die servíruje tři nové díly, které zachycují obrat k lepšímu.

Přímák

AC Milán, Liverpool, ale i Rangers. Tady jsou možní soupeři pro českou top trojku

Tři české týmy v osmifinále evropských pohárů najednou je velká a příjemná novinka. V pátek po poledni se Sparta, Slavia a Plzeň dozvědí soupeře. Evropská liga se losuje v poledne, Konferenční liga o hodinu později. Projděte si, koho může česká top trojka dostat.

Zprávy

Ze Slavie do Sparty a zase zpět. Kdo měl Koška, byl nejlepší

Podle legendy právě při slavných volejích Jana Koška vzniklo zvolání „Piš!“ Fanoušci ho z tribun křičeli ještě dlouho po smrti nedostižného kanonýra.

Historie
Popup se zavře za 8s