Video: Čau, kámo. Obránce se spletl a přihrál na gól bývalému spoluhráči

28. únor 2023
Sdílejte:
Když přihrajete na gól, býváte za hrdinu. Neplatí to ale v případě Kippa Kellera z Austinu. Neuvědomil si totiž, že známá tvář, které nahrává, už hraje za soupeře.
Kipp Keller skončil s hlavou v dlaních.Foto: Profimedia

Americká MLS má za sebou úvodní kolo nové sezony a také uvedení nového klubu St Louis City SC. Ten na uvítanou dostal hezký dárek.

V 78. minutě St Louis prohrává 1:2 na hřišti Austinu a míč má obránce domácích Kipp Keller. Vrací se s ním blíž k bráně a nahrává Jaredu Stroudovi, který sám před brankářem nemá problém dát gól a vyrovnat na 2:2.

Co to Keller udělal? Proč Stroudovi před prázdnou bránu přihrál? Nejspíš proto, že ještě minulou sezonu to byl jeho spoluhráč, Stroud s Kellerem hráli za Austin.

Na videu je vidět, že jde o opravdovou přihrávku, Keller to Stroudovi dal přímo na nohu. Ve vteřině, která ho teď stojí nechtěnou celosvětovou pozornost, tedy asi nevnímal dres soupeře ale známý obličej.

A o to smutnější pro něj je, že jeho Austin nakonec s nováčkem soutěže prohrál 2:3. Keller u toho doslova asistoval.


Související články

Video: Frajeřinka nevyšla. Originálně zahozená penalta v La Lize

Mohla z toho být paráda, je z toho šaráda. Fotbalistům Raya Vallecana nevyšla rozehraná penalta.

Zábava

Olayinkova hlava je minimálně na čtyřzápasovou stopku. První liga s Jakubem Podaným

Kdo si zaslouží anticenu za největší pitomost předchozího víkendu? Jak blízko má Sparta k titulu poté, co smazala náskok Slavie? A skončí Pavel Hapal už teď v Baníku? Aktuální ligové otázky po 24. kole zodpovídáme s Jakubem Podaným.

První liga

Hloupost nás připravila o důležité body. Víkendová liga očima trenérů

Macík si dal do rukavic magnety a Petera Olayinku s Martinem Fillem čekají nepříjemné pohovory, když jejich týmy poztrácely body po jejich zkratech. Vítězem víkendu v boji o titul je Sparta, v boji o sestup to jsou Pardubice. Jak dění na ligových trávnících viděli koučové všech šestnácti klubů? Máme jejich hlasy.

Česká liga
Popup se zavře za 8s