Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Video: Pozor na můj Gucci batoh! Grealishe naštval oslavující kustod

06. červen 2023
Sdílejte:
Nakoukněte do šatny Manchesteru City, kde se slavilo vítězství v poháru…
Jack Grealish se raduje z FA Cupu, v šatně to pak schytal jeho batoh.Foto: Profimedia

Těžko říct, co je na následujícím videu vtipnější: způsob, jakým Brandon Ashton, kustod Manchesteru City, oslavuje po výhře nad United triumf v FA Cupu, nebo Jack Grealish, který si při tom dělá starosti o svůj batoh Gucci?

A když už jsme vás k tomuhle bizarnímu příběhu přivedli, tak dodáme i trochu kontextu.

Citizens na cestě k takzvanému evropskému treblu odškrtli o víkendu druhou položku a teď jim zbývá v sobotu zdolat ve finále Ligy mistrů Inter Milán. Pak by se stali po Manchesteru United (rok 1999 a kromě jiného slavný obrat ve finále LM proti Bayernu) teprve druhým anglickým týmem, kterému se to kdy povedlo.

A druhá věc související s následujícím videem: Jack Grealish se loni stal ambasadorem módní značky Gucci. Po boku showbyznysových hvězd jako Harry Styles nebo Miley Cyrrus mělo dokonce jít o prvního fotbalistu v této roli. A evidentně to nedělá jen pro peníze, když mu záleží i na batohu. A možné je i to, že je to kampaň. I v tom případě ale tleskáme Ashtonovu skluzu…

Související články

Video: Fantastické nůžky do Ligy mistrů. Boloňská kometa dobývá Itálii

Kandidátů na pozice zajišťující Ligu mistrů bylo před startem této sezony Serie A spousta. Málokdo by ale mezi ně zařadil Boloňu. Tým ze severu Itálie si jde ale nekompromisně za svým. Proti AS Řím nasměrovaly Boloňu k výhře parádní nůžky Oussamy El Azzouziho.

Serie A

Policejní šikana? K natáčení fanoušků došlo za pozvracený autobus

Proč si policie v neděli natáčela hradecké fanoušky s občankami u obličeje? Odvolává se na jejich problémové chování, které ale nespecifikuje. Podle hradeckého mluvčího šlo o pozvracený autobus. Policie svůj zákrok hájí tím, že předešla spáchání trestného činu. Žádnou konkrétní situací to ale nedokládá.

Fanoušci

Tragédie na pozadí historické éry. Prokletá čtyřka z Plzně

V roce 2011 pomohli Viktorii Plzeň k historickému postupu do Ligy mistrů. Jenže pak s nimi osud rozehrál krutou hru. Tři členové výtečného obranného kvarteta Plzně už nejsou naživu. Od sebevraždy Františka Rajtorala, který tento svět opustil jako první, teď uplynulo přesně sedm let.

Viktoria Plzeň
Popup se zavře za 8s