Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Video: Největší simulant všech dob. Tohle je moc i na fotbalistu

13. červen 2024
Sdílejte:
Tohle byl let, za který by se nemusel stydět ani legendární Adam Małysz…
Paweł Dawidowicz a jeho skok daleký.Foto: Profimedia

Poláci chtějí na Euru postoupit ze skupiny s Nizozemskem, Rakouskem a Francií.

Do titulků se před mistrovstvím Evropy moc nedostávají, naposledy kvůli zranění Roberta Lewandowkého.

Historicky nejlepší střelec polské reprezentace a hráč Barcelony utrpěl v pondělním přípravném utkání proti Turecku (2:1) svalové zranění, kvůli němuž musel už v první půli vystřídat.

„Děláme vše pro to, aby Robert mohl nastoupit do druhého utkání proti Rakousku,“ prohlásil týmový lékař Jacek Jaroszewski.

Ještě víc pozornosti si ale minimálně na sociálních sítích získal jeho spoluhráč Paweł Dawidowicz.

29letý obránce Hellasu Verona předvedl skok, jaký ani fotbalový svět, navyklý na časté simulování, dosud nejspíš neviděl.

Tohle je na fotbalovou anticenu. My mu posíláme malinu hned.

Poláci se na EURO 2024 v Německu, které startuje už teď v pátek, postupně utkají ve skupině D s Nizozemci, Rakušani a Francouzi.

Nejdál se dosud na mistrovství Evropy podívali do čtvrtfinále. To byl rok 2016. V osmifinále na penalty vyřadili Švýcary a mezi poslední osmičkou už jim penalty nevyšly a padly po nich s Portugalskem. V Německu je teď čeká pátá účast na Euru. 

Kdo podle vás vyhraje EURO?

Související články

Kdy se vrátí plzeňská kometa? Durosinmi bude až na jaře, říká Koubek

Rafiu Durosinmi je vyléčený, ale má před sebou dlouhou práci, aby dohnal manko. Trenér Koubek s ním naplno počítá až na jaro.

Zprávy

Český unikát: Slavná Eura ukončily experimenty

EURO 2024 se blíží do finále a Česko u toho už dlouho není. Na turnajích v letech 1996 a 2004 jsme ale psali historii. A to nejen ziskem stříbra a bronzu.

Přímák

Yamal září. Proč svého nemáme i v Česku?

Lamine Yamal otevírá zajímavou debatu o věku hráčů. Jsou dnešní mladí jiní než dřívější supertalenti? Nastal obecně čas pro fotbalové mládí a jaká jsou rizika pro jejich růst? Proč tak mladí hráči na top úrovni nejsou i u nás? A rodí se nová španělská nadvláda v mezinárodním fotbale?

Euro 2024
Popup se zavře za 8s