Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Video: Nejhezčí asistence, která se nepočítá. Neuvěřitelné sólíčko z anglické ligy

28. duben 2023
Sdílejte:
Alexander Isak vyzval k tanci celou pravou stranu obrany Evertonu. Byl z toho krásný gól.
Spoluhráči gratulují Alexandru Isakovi ke krásné akci.Foto: Profimedia

Alexandr Isak si vzal míč na půlce u lajny a zamotal hlavu celé pravé straně obrany Evertonu tak, že z toho nakonec byl snadný gól pro Jacoba Murphyho.

V soukromých statistikách švédského reprezentanta tohle jeho čarování ale nenajdete. Kvůli teči před Murphyho zakončením, z toho pro Isaka není oficiální asistence. Zatímco gólů dal v 16 zápasech Premier League deset, u kolonky gólových přihrávek svítí stále nula.

Mrzet ho to ale asi dlouho nebude.

Jeho Newcastle na Evertonu vyhrál 4:1 a míří do Ligy mistrů. Tam straky hrály naposledy v sezoně 2002/03 (a ještě neúspěšnou kvalifikaci o rok později), do evropských pohárů se pak naposledy podívaly v sezoně 2012/13, kdy se dostaly až do čtvrtfinále Evropské ligy.

Naše číslo 24

Vyzpovídali jsme Tomáše Součka nebo oscarového producenta a bývalého prezidenta LOSC Lille Michela Seydouxe. Řešíme tajemnou smrt východoněmeckého Beckenbauera. Celkem pro vás máme přes 160 stran unikátního čtení.

To chci!

Související články

Nejlepší vyhráli. Španělé berou zlato, protože se nebáli riskovat

Na EURO nepřijeli jako hlavní favorité. Už po úvodních zápasech ale bylo jasné, že přijeli pro zlato. Španělé hráli zábavně, odvážně, sebevědomě. A hlavně nejlíp ze všech. Evropský fotbal má po dvanácti letech šampiony, na kterých se snad všichni shodnou.

Euro 2024

Pyrotechnika pod lupou. Bezpečnost a svoboda můžou jít ruku v ruce

Spor o pyrotechniku na stadionech není jen bojem o bezpečnost, ale také o svobodu a soudržnost v moderní společnosti, píše v detailní analýze Vendula Divišová z katedry politologie na Masarykově univerzitě, která se dlouhodobě zaměřuje také na otázku zajišťování bezpečnosti na fotbalových utkáních.

Fanoušci

Glosa od plotny: EURO je mrtvé, ať žije liga!

Že nás můžou Wallem, Vorlický, Birmančević nebo Panoš bavit víc než největší hvězdy Eura? Kateřina Bužková o tom nepochybuje. Liga za pár dnů startuje, pojďme si ji užít!

Komentář
Popup se zavře za 8s