E-shop Football Club: Předplatné webu, knihy a mnohem více!

Video: Gavi je blázen. Barcelonský talent předvedl skluz hlavou napřed

13. březen 2023
Sdílejte:
Španělské sociální sítě mají jasno. Záložník Barcelony Gavi je blázen. Po tomhle videu jim dáte za pravdu.
Hlavou proti kopačce. Gaviho šílenství.Foto: Profimedia

Za tohle je buď bobřík odvahy, nebo naopak titul blázen kola.

Lidi ve Španělsku mají jasno. Gavi je blázen (loco). Asi to myslí v dobrém, jako ocenění odvahy 18letého supertalentu.

Kdybychom hledali ještě nějaké alternativní scénáře, tak bychom mohli napsat, že Gavimu hráblo ze zpráv o možném barcelonském podplácení rozhodčích mezi lety 2001 až 2018, které teď vyšetřují španělští státní zástupci.

Ale nejspíš bude prostě platit to, že Gavi je hráč s nižším pudem sebezáchovy. Hlavou proti kopačce se totiž vrhal už nedávno v zápase se Sevillou.

A abychom splnili zpravodajskou povinnost, tak Barcelona včera v Bilbau domácí Athletic porazila 1:0 a La Ligu vede po 25 kolech o devět bodů před druhým Realem Madrid.

Související články

Chelsea pod drobnohledem. Abramovič byl nejlepší majitel, říkají Pikous a Minha

Proč to v Chelsea nefunguje? V čem se lišili poslední dva majitelé? A pod kterým trenérem hrála v tomto miléniu nejlepší fotbal? Sportovní novináři a experti na Premier League Jan Pikous a Martin Minha rozebírají minulost, současnost i budoucnost slavného londýnského klubu.

Podcast

Komentář: Český fotbal pro fanoušky aneb nejde jen o plot v Edenu

Zástupce Slavie pokračuje v debatě o plotech v sektorech hostů na fotbalových stadionech v Česku. Co klub požaduje a jak toho chce dosáhnout? Se zákonodárci a zástupci policie by se prý měla otevřít i diskuze o policejních opatřeních na fotbale a možnostech používání pyrotechniky.

Fanoušci

Video: Parádní oslava! Lingr a Hancko vystřelili Feyenoordu finále

Československé duo hájící barvy Feyenoordu Rotterdam mělo svůj den. V semifinále nizozemského poháru dali oba hráči, kteří se ještě nedávno proháněli po trávnících ve Fortuna lize, každý po gólu a otočili průběh zápasu s Groningenem.

Feyenoord
Popup se zavře za 8s