Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Video: Gavi je blázen. Barcelonský talent předvedl skluz hlavou napřed

13. březen 2023
Sdílejte:
Španělské sociální sítě mají jasno. Záložník Barcelony Gavi je blázen. Po tomhle videu jim dáte za pravdu.
Hlavou proti kopačce. Gaviho šílenství.Foto: Profimedia

Za tohle je buď bobřík odvahy, nebo naopak titul blázen kola.

Lidi ve Španělsku mají jasno. Gavi je blázen (loco). Asi to myslí v dobrém, jako ocenění odvahy 18letého supertalentu.

Kdybychom hledali ještě nějaké alternativní scénáře, tak bychom mohli napsat, že Gavimu hráblo ze zpráv o možném barcelonském podplácení rozhodčích mezi lety 2001 až 2018, které teď vyšetřují španělští státní zástupci.

Ale nejspíš bude prostě platit to, že Gavi je hráč s nižším pudem sebezáchovy. Hlavou proti kopačce se totiž vrhal už nedávno v zápase se Sevillou.

A abychom splnili zpravodajskou povinnost, tak Barcelona včera v Bilbau domácí Athletic porazila 1:0 a La Ligu vede po 25 kolech o devět bodů před druhým Realem Madrid.

Související články

Nejlepší vyhráli. Španělé berou zlato, protože se nebáli riskovat

Na EURO nepřijeli jako hlavní favorité. Už po úvodních zápasech ale bylo jasné, že přijeli pro zlato. Španělé hráli zábavně, odvážně, sebevědomě. A hlavně nejlíp ze všech. Evropský fotbal má po dvanácti letech šampiony, na kterých se snad všichni shodnou.

Euro 2024

Pyrotechnika pod lupou. Bezpečnost a svoboda můžou jít ruku v ruce

Spor o pyrotechniku na stadionech není jen bojem o bezpečnost, ale také o svobodu a soudržnost v moderní společnosti, píše v detailní analýze Vendula Divišová z katedry politologie na Masarykově univerzitě, která se dlouhodobě zaměřuje také na otázku zajišťování bezpečnosti na fotbalových utkáních.

Fanoušci

Glosa od plotny: EURO je mrtvé, ať žije liga!

Že nás můžou Wallem, Vorlický, Birmančević nebo Panoš bavit víc než největší hvězdy Eura? Kateřina Bužková o tom nepochybuje. Liga za pár dnů startuje, pojďme si ji užít!

Komentář
Popup se zavře za 8s