Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Václav Jurečka

Václav Jurečka je útočník pražské Slavie, kam před sezonou 2022/23 přestoupil ze Slovácka. V prvním ročníku se sešívanými vstřelil 20 branek ve 27 ligových zápasech a stal se králem střelců Fortuna ligy.

Video: VAR posvětil krále střelců. Ptáme se: byl Jurečka v ofsajdu?

Václav Jurečka dal v posledním kole dva góly Mladé Boleslavi a obhájil tak korunu pro krále ligových střelců. Obě branky přezkoumával delší dobu VAR a nezrušil je. Jak byste rozhodli vy?

Česká liga
Aktualizováno

Glosář Luďka Mádla: Opusťte někdy šablonu, jako Kozel v Plzni

Luděk Mádl se během svátků nechal očarovat Fortuna ligou a tady je jeho velikonoční poselství…

Glosář

Jurečka bez derby? Hvězda Slavie se trest za červenou dozví za týden, v neděli hrát nesmí

Slavia přišla ve Zlíně o body a na několik příštích zápasů i o nejlepšího střelce Václavu Jurečku. Délka jeho trestu od disciplinární komise rozhodne, zda reprezentační útočník stihne blížící se derby. Komise rozhodne ve čtvrtek 22. února.

Zprávy
Aktualizováno

Jurečka do béčka? První liga s Jakubem Podaným

Co je s králem střelců minulé sezony? A co musí Sparta udělat Dinamu, aby měla šanci na postup? S Jakubem Podaným jsme se tentokrát zaměřili na problémy pražských S.

První liga

Ještě jeden útočník k Jurečkovi s Chytilem? Slavia ho využije, říká Podaný

Jsou klokani překvapením sezony? Proč Slavii nestačí Jurečka s Chytilem? Půjdou do další sezony zase jako největší favorité sešívaní? A má zůstat nadstavba? Na ligové otázky po závěrečném kole odpovídáme s Jakubem Podaným.

První liga
Popup se zavře za 8s