Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Urs Fischer

Urs Fischer je bývalý fotbalista, který si za Švýcarsko připsal čtyři reprezentační starty, a dnes dělá trenéra Unionu Berlín. Jako manažer vyhrál dva švýcarské tituly s Basilejí v letech 2016 a 2017. Poté převzal vedení v Unionu Berlín v roce 2018 a dovedl klub k jejich vůbec první kvalifikaci do Ligy mistrů UEFA v roce 2023.

Mejdan skončil, co bude dál? Union na rozcestí

Čtyři roky trvala fotbalová pohádka Unionu Berlín. Z druhé Bundesligy poskočil až do Ligy mistrů, ale letos na podzim přišel pád, který vyústil i v odchod oblíbeného kouče Urse Fischera. Teď jsou před kultovním klubem z Köpenicku měsíce plné nejistot.

Union Berlín

Die Liga: První Nagelsmannův karambol a diagnóza Union

Union Berlín udělal obtížné rozhodnutí a rozloučil se s trenérem, který ho dostal z druhé ligy do Ligy mistrů. Dlouhá série neúspěchů už byla moc i na klub, který dělá fotbal jinak. To všechno v reprezentační přestávce, během které Julian Nagelsmann v roli kouče národního týmu poprvé narazil.

Die Liga

Flick dočaroval, Fischer chce kouzlit i v Lize mistrů. A na pátek nic neplánujte

Co se od mistrovství světa zdálo být jen otázkou času, se teď konečně naplnilo. Hansi Flick skončil u německé reprezentace. Nepomohl Pascal Groß, Ter Stegen ani Kimmich na beku. Ne každý totiž umí personální změny tak bravurně, jako Urs Fischer a jeho Union Berlín.

Die Liga
Popup se zavře za 8s