Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Objednávky zde

Michail Mudryk

Michail Mudryk je ukrajinský reprezentant a od ledna 2023 hráč Chelsea. Do londýnského klubu Mudryk přestoupil za 70 milionů eur, když se mu bude dařit, může si jeho předchozí majitel Šachtar Doněck přijít až na 100 milionů eur. Mudryk, kterému se přezdívá ukrajinský Neymar, podepsal v Chelsea smlouvu na 8,5 let.

Mudrykem to nekončí. Chelsea rozhazuje miliardy, dává to ale smysl?

Tolik posil, že se všechny ani nevejdou do dodávky. Až sto milionů eur za hráče, co hrál jen ukrajinskou ligu. Šílené smlouvy na osm let a víc ředitelů než má leckterá pojišťovna. Nový majitel Todd Boehly to v Chelsea rozjel ve velkém. A budí emoce.

Albion

Slzy v Leverkusenu. V létě málem měli Mudryka za pětinu

Michail Mudryk byl loni v květnu kousek od angažmá v Bayeru Leverkusen, těšil se s ním na Ligu mistrů. Ukrajinci ale nakonec od dohody za 20 milionů eur odstoupili.

Zprávy

Budeš tady až do roku 2031. Proč dává Chelsea dlouhé smlouvy?

Michail Mudryk dostal smlouvu na 8,5 roku. Není ale prvním hráčem, kterého si Chelsea v poslední době upsala na dlouhou dobu. Dělá to kvůli tomu, aby mohla hodně utrácet a stále se vešla do finančních regulí Premier League i UEFA.

Peníze

Nový mistr světa v utrácení. Chelsea další posilou trhla přestupový rekord

Chelsea si pořídila ukrajinského křídelníka Michaila Mudryka. Nejdražší přestup letošní zimy modré posunul na historicky první místo v žebříčku týmů, které za sezonu utratily nejvíc peněz. V Premier League je z toho ale zatím bolehlav.

Přestupy
Popup se zavře za 8s