Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Euro 2025

Mistrovství Evropy žen se v roce 2025 hraje ve Švýcarsku.

Fotbalové fanoušky ohromila hráčka Irska Megan Campbellová a její dalekonosné vhazování během kvalifikačního zápasu o Euro 2025 s Anglií.

Zábava

Zkusme to jako v Maroku. České hvězdy radí, jak nastartovat ženský fotbal

Kateřina Svitková a Blanka Pěničková, dvě výrazné osobnosti českého ženského fotbalu, přemýšlejí o tom, proč jejich sportu v Česku pšenka nekvete a jak by se dal i u nás nastartovat jeho růst.

Girl Power

Cesta za historickým úspěchem začíná. Věříme si, hlásí české hvězdy

V pátek v Uherském Hradišti proti Dánsku, v úterý pak na půdě mistryň světa. Kvalifikace na Euro 2025 českým reprezentantkám začíná zostra. Jak vidí šance na první postup na velký turnaj? Zeptali jsme se Evy Bartoňové, Kateřiny Svitkové a Gabriely Šlajsové.

Girl Power

Slavia vaří. V odvážné kampani láká na derby v Edenu

Dvě sezony po sobě mají mistrovský double, hrály v osmifinálových skupinách Ligy mistryň a suverénně ovládly základní část aktuální ligové sezony. Nyní se hráčky Slavie rozhodly zapojit do lákání na ženský fotbal a pozvat fanoušky na derby v Edenu sebevědomým způsobem.

Girl Power

Češky proti mistryním světa. Už ví, s kým se poperou o Euro 2025

Češky už znají své soupeřky, které jim stojí v cestě na historicky první velký turnaj.

Ženský fotbal

Ženské Euro je blíž. Češky vyhrály skupinu v Lize národů

Ženská reprezentace porazila v Pardubicích Slovinsko 4:0 a vyhrála svou skupinu ve druhé výkonnostní úrovni Ligy národů. Posun o stupeň výš znamená i snadnější kvalifikační cestu na Euro 2025, které se bude hrát ve Švýcarsku. Byla by to česká premiéra na velkém turnaji.

Zprávy

Rekordní zápis s kaňkou. I tak mohou Češky dál snít o velkém turnaji

Hradec byl v úterý rekordní i smutný. Češky potřebovaly vyhrát, ale braly jen bod. Šance na přeskočení Bosny vzhledem k situaci v zamotané skupině však stále není malá. To by Česku usnadnilo cestu na Euro 2025. Rozhodne se kromě jiného za měsíc v Pardubicích. Mezitím si uděláme pořádek i v rekordních návštěvách na českém ženském fotbale.

Reprezentace

Cesta za snem startuje. Češky hrají o vyšší ligu i Euro

Muži odehráli už tři ročníky, ženám startuje premiérová Liga národů. Češky jsou ve druhé ze tří lig a když se dostanou výš, budou mít lepší vyhlídky na premiérový postup na velký turnaj.