Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Adolf Šádek

Chorý ve Slavii. Kdo je vítězem přestupu léta?

Slavia na začátku července oznámila příchod Tomáše Chorého a dokončila tak jeden z nejkontroverznějších přestupů posledních let. Sešívaní získávají jednoho z nejlepších útočníků v lize. Viktoria Plzeň naopak přichází o svého klíčového hráče. Kdo je ale opravdovým vítězem celého transferu?

Komentář

Video: Chorého nechceme, volají fanoušci Slavie. Tady je jeden z důvodů: ošklivě zboural Zimu

Tomáš Chorý míří do Slavie. Její fanoušci nejsou z útočníka, který se dřív hlásil k lásce ke Spartě, nadšení a ukazují důvody, proč by k tomuhle transferu podle nich nemělo dojít. Jaroslav Tvrdík jim ale vzkazuje, že Chorého v Edenu potřebují.

Přestupy

Bude hrát Plzeň o titul? A proč z ní nikdo nepůjde do pražských S?

Za které hráče může Viktoria Plzeň dostat balík přímo ze zahraničí? Bude klub v příští sezoně konkurovat pražským S v boji o Ligu mistrů? A hodil by se Tomáš Chorý do Slavie? Dvouhodinová podcastová nálož s analytiky Vojtěchem Mrklasem a Tomášem Daníčkem.

Podcast

Koubek změnil vlastní plzeňský osud a má novou smlouvu

Měl být provizorním koučem na jednu sezonu. Tu ale v Plzni proměnil v jeden velký úspěch a bude pokračovat i dál. Miroslav Koubek prodloužil s Viktorií Plzeň smlouvu o další rok, tedy do konce příští sezony.

Viktoria Plzeň

Plzeň má velkou posilu. Hledal hráče pro Guardiolu, teď pomůže Viktorii

Viktoria Plzeň angažovala Jana Říčku do role šéfa skutingu.

Zprávy

Plzeň má nové majitele. Mají zkušenosti z velkého fotbalu a rakouské talenty

Do Viktorie Plzeň vstupuje nová rakousko-švýcarská podnikatelská skupina. Ve vedení klubu zůstává i Adolf Šádek. Jeho noví kolegové mají zkušenosti s působením v Rapidu Vídeň či FC Basilej.

Zprávy

Zázrak ze západu pokračovat nebude. Šádek už Bílka v Plzni nechce

Ještě na podzim to vypadalo na nerozlučné pouto, teď je vše jinak. Michal Bílek v Plzni po sezoně skončí. Klub neprodlouží jeho smlouvu, i když na to měl opci.

Zprávy
Popup se zavře za 8s