Neznámý Hašek pod lupou. Arabský svět si nepodmanil, ale hlasy z Libanonu dávají naději

08. leden 2024
Sdílejte:
Česko doufá, že je s Ivanem Haškem na prahu nové éry a veřejnost stejně jako nový reprezentační trenér pokukuje po MS 2026. Kouč se ale vrací obestřen mlhou z fotbalového světa, do kterého z Česka není vidět. Co o Haškovi skutečně říká jeho mnohaleté angažmá na Blízkém východě?
Ivan HašekFoto: Radek Vebr / Mafra / Profimedia

Tak jsme se dočkali. Ivan Hašek se ke kormidlu reprezentace zdánlivě vracel nepřetržitě od chvíle, kdy ho roku 2009 po krátké „záchranné“ misi opustil, a nyní konečně nastal čas vypálit veškerou munici, kterou jsme si na něj po ta léta pečlivě spořili. Argumenty, že se jedná v první řadě o favorita svazového šéfa i vlivného agenta, za nímž nestojí reálná práce, na sebe nenechaly dlouho čekat.

Související články

Kritizuje europoslance Turka, pole by předělil podle dánského vzoru. „Jiný“ fotbalista Adam Gabriel

Adam Gabriel je originál. Není moc fotbalistů, kteří se zajímají o životní prostředí a nebojí se o tom mluvit. Stejně jako třeba o svých názorech na politického skokana poslední doby.

Zelená je tráva

Video: Vítězný gól Němců rozzlobil Maďary. Ptáme se: měl rozhodčí pískat faul?

Německo – Maďarsko 2:0. První gól dali Němci po situaci, proti které Maďaři protestovali u rozhodčího Makkelieho. Ten si však stál za svým a nerozporoval ho ani VAR, který vše zkoumal. Prohlédněte si Musialův gól a dejte vědět, jak vidíte spornou situaci.

Euro 2024

Glosář Luďka Mádla: Kéž by to byl jen špatný sen…

Tohle nebyla smolná prohra, ale krutá srážka s realitou, hodnotí úvodní vystoupení Česka na mistrovství Evropy reportér Luděk Mádl.

Glosář
Popup se zavře za 8s
Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.

Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.