Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Neznámý Hašek pod lupou. Arabský svět si nepodmanil, ale hlasy z Libanonu dávají naději

08. leden 2024
Sdílejte:
Česko doufá, že je s Ivanem Haškem na prahu nové éry a veřejnost stejně jako nový reprezentační trenér pokukuje po MS 2026. Kouč se ale vrací obestřen mlhou z fotbalového světa, do kterého z Česka není vidět. Co o Haškovi skutečně říká jeho mnohaleté angažmá na Blízkém východě?
Ivan HašekFoto: Radek Vebr / Mafra / Profimedia

Tak jsme se dočkali. Ivan Hašek se ke kormidlu reprezentace zdánlivě vracel nepřetržitě od chvíle, kdy ho roku 2009 po krátké „záchranné“ misi opustil, a nyní konečně nastal čas vypálit veškerou munici, kterou jsme si na něj po ta léta pečlivě spořili. Argumenty, že se jedná v první řadě o favorita svazového šéfa i vlivného agenta, za nímž nestojí reálná práce, na sebe nenechaly dlouho čekat.

Související články

Video: Fantastický kung-fu gól české lvice Bartoňové

Možná nejhezčí gól české fotbalové reprezentace za poslední roky. Výstavním akrobatickým kopem ho v zápase s Jižní Koreou dala Eva Bartoňová. Přesvědčte se sami.

Girl Power

Video: Nejbizarnější střídání všech dob. Připomeňte si, jak Kepa poslal trenéra do háje

Dnes je to přesně pět let, kdy španělský brankář Kepa Arrizabalaga předvedl věc, která se v dnešním profesionálním fotbale jen tak nevidí. Ignoroval svého trenéra a odmítl při střídání opustit hřiště. To všechno minutu před koncem prodloužení finálového zápasu prestižního Carabao Cupu.

Zábava

Video: Parádní gól a prapodivná oslava. Xhaka táhne Leverkusen k titulu

Výbuch radosti a pak pořádné zatrnutí. Záložník Bayeru Leverkusen Granit Xhaka si po parádní gólové střele vystřelil i ze všech na stadionu včetně trenéra Alonsa a lékařského týmu.

Bundesliga
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Získejte přístup ke všem článkům. Nyní za akční cenu 99 Kč měsíčně napořád.

Získejte přístup ke všem článkům. Nyní za akční cenu 99 Kč měsíčně napořád.