Chelsea bere Lamparda, protože chce Nagelsmanna. Dává to dokonalý smysl

06. duben 2023
Sdílejte:
Novým trenérem londýnské Chelsea je Frank Lampard. Ne, nejde o opožděný aprílový žert. Ani jsme se nepřenesli zpátky do léta roku 2019. Po odvolání neúspěšného Grahama Pottera se klubové vedení rozhodlo vsadit na známou tvář. Chlapík, co Blues předloni opouštěl jako zpráskaný pes, má šanci na unikátní reparát.
Super Frankie se vrací domů.Foto: Profimedia

Chelsea vás baví. To by mohlo být nové motto západolondýnského giganta. I když to na hřišti nestojí za nic, svými výstupy v zákulisí se populární klub neustále stará o to, aby se o něm psalo. Jak říká Miroslav Donutil, pořád se něco děje.

Nejprve novinové titulky na pár dní ovládl vyhazov Grahama Pottera. Výsledkově zcela snadno odůvodnitelný, přesto pro mnohé překvapivý. Majitel Todd Boehly dlouho vypadal, že svému vyvolenému kouči i přes příšernou sezonu věří. Minulou neděli ale bouchl do stolu a bývalý trenér Brightonu si navzdory pětileté smlouvě balil fidlátka.

Související články

Kritizuje europoslance Turka, pole by předělil podle dánského vzoru. „Jiný“ fotbalista Adam Gabriel

Adam Gabriel je originál. Není moc fotbalistů, kteří se zajímají o životní prostředí a nebojí se o tom mluvit. Stejně jako třeba o svých názorech na politického skokana poslední doby.

Zelená je tráva

Video: Vítězný gól Němců rozzlobil Maďary. Ptáme se: měl rozhodčí pískat faul?

Německo – Maďarsko 2:0. První gól dali Němci po situaci, proti které Maďaři protestovali u rozhodčího Makkelieho. Ten si však stál za svým a nerozporoval ho ani VAR, který vše zkoumal. Prohlédněte si Musialův gól a dejte vědět, jak vidíte spornou situaci.

Euro 2024

Glosář Luďka Mádla: Kéž by to byl jen špatný sen…

Tohle nebyla smolná prohra, ale krutá srážka s realitou, hodnotí úvodní vystoupení Česka na mistrovství Evropy reportér Luděk Mádl.

Glosář
Popup se zavře za 8s
Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.

Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.