Odemkněte si všechny texty a čtěte bez reklam. Koupit předplatné webu

Chelsea bere Lamparda, protože chce Nagelsmanna. Dává to dokonalý smysl

06. duben 2023
Sdílejte:
Novým trenérem londýnské Chelsea je Frank Lampard. Ne, nejde o opožděný aprílový žert. Ani jsme se nepřenesli zpátky do léta roku 2019. Po odvolání neúspěšného Grahama Pottera se klubové vedení rozhodlo vsadit na známou tvář. Chlapík, co Blues předloni opouštěl jako zpráskaný pes, má šanci na unikátní reparát.
Super Frankie se vrací domů.Foto: Profimedia

Chelsea vás baví. To by mohlo být nové motto západolondýnského giganta. I když to na hřišti nestojí za nic, svými výstupy v zákulisí se populární klub neustále stará o to, aby se o něm psalo. Jak říká Miroslav Donutil, pořád se něco děje.

Nejprve novinové titulky na pár dní ovládl vyhazov Grahama Pottera. Výsledkově zcela snadno odůvodnitelný, přesto pro mnohé překvapivý. Majitel Todd Boehly dlouho vypadal, že svému vyvolenému kouči i přes příšernou sezonu věří. Minulou neděli ale bouchl do stolu a bývalý trenér Brightonu si navzdory pětileté smlouvě balil fidlátka.

Související články

Video: Den blbec! Anglický tým potopily v FA Cupu obří hrubky obrany

Fanoušci týmu Notts County nevěřili vlastním očím. Obrana jejich týmu ve včerejším utkání prestižního FC Cupu totálně vyhořela a darovala postup hostujícímu Shrewsbury.

Video

Počítáme koeficient: Český šampion do Ligy mistrů už za rok? Šance je

České kluby v pohárové Evropě řádí. Koeficientové šílenství, nový formát Ligy mistrů a šance Slavie na přímý postup do ní už v příští sezoně. To vše shrnul Luděk Mádl v průvodci, který původně vyšel na stránkách jeho projektu Je to kulatý.

Koeficienty

Půl miliarda ročně za ligu? Výsledky tendru na vysílací práva přehledně

Česká liga už definitivně ví, kdo ji bude příštích pět let vysílat. Kolik za to O2 TV zaplatí? Co lize přinese dalšího kromě peněz? Proč dosud kluby v Česku dostávaly třikrát méně? A bude se liga dál jmenovat po Fortuně? Odpovídáme ve shrnujícím průvodci.

Peníze
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.