Koupit předplatné webu

Liga mistrů i logo ze supermarketu. Mela kolem nové tváře Teplic

14. březen 2023
Sdílejte:
Teplický fotbalový klub představil nové logo i celou vizuální identitu. Logo mění poprvé od roku 1995 a jak už to u podobných novinek bývá, reakce jdou z extrému do extrému.
Foto: FK Teplice

Fotbalové Teplice představily novou klubovou tvář, kterou nasadí od začátku příští sezony. Dvouletý projekt se trefil vyvrcholením do doby, kdy klub bojuje o sestup. I na to tvůrci nové identity reagují.

„Projekt započal už v létě 2021 a od samého začátku byl naplánován právě na letošní rok, proto nebylo možné měnit čas dle aktuální sportovní formy A týmu,“ vzkazuje klub fanouškům.

Nové logo, které nahradí to současné z roku 1995, odkazuje na podobu několika historických znaků teplického fotbalu a hledá mezi nimi jednotící linku. Podrobně jsem o tom psali včera.

„Jeden z nejpovedenějších fotbalových redesignů u nás!“

„Je to jako ze supermarketu, není poznat o jaký sport jde.“

Reakce jdou od velkých pochval do hejtů. Vybrali jsme ty nejlepší na sociální síti Twitter.
Naše číslo 24

Vyzpovídali jsme Tomáše Součka nebo oscarového producenta a bývalého prezidenta LOSC Lille Michela Seydouxe. Řešíme tajemnou smrt východoněmeckého Beckenbauera. Celkem pro vás máme přes 160 stran unikátního čtení.

To chci!

Související články

TV práva na ligu chtěly tři firmy. Nadstavba bude i v dalších letech

Zástupci ligových klubů dnes na Ligovém gremiu LFA schválili výsledky tendru na nejdůležitější audiovizuální práva.

Zprávy

Jak se zrodila Bundesliga a proč v ní chyběl Bayern

Před šedesáti roky, v létě 1963, se začala hrát Bundesliga, jeden ze symbolů evropského fotbalu. Proč až tak pozdě? I to se dozvíte v prvním díle našeho seriálu věnovaného nejvyšší německé soutěži.

Dva týmy, jedna vlajka. Derby, které změnilo dějiny

Hráč se samozřejmě pere za barvy svého klubu. Ale najde se okamžik, kdy si i rivalové řeknou, že rivalita jde stranou, že je tu něco většího, za co budou kopat společně.

Historie
Popup se zavře za 8s