Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Kopačky k MDŽ. Soutěž pro hráčky i jejich blízké

08. březen 2023
Sdílejte:
Odpovězte správně na soutěžní otázku a získejte kopačky Puma Future Woman.
Chcete je? Odpovězte.Foto: Puma

Ženskému fotbalu se na stránkách Football Clubu věnujeme pravidelně a to i díky spolupráci s Pumou, která je partnerem projektu Girl Power.

K Mezinárodnímu dni žen jsme společně pro všechny fotbalistky, případně jejich blízké, kteří by jim chtěli udělat radost, připravili soutěž o unikátní kopačky Puma Future Woman vyvinuté pro specifické potřeby ženského fotbalu.

Jestli je chcete, napište nám na [email protected] odpověď na následující otázku: Kdo je aktuálním českým mistrem žen ve fotbale? Čas máte do nedělní půlnoci.

Ze správných odpovědí vylosujeme vítězku nebo vítěze a s gratulací a novými kopačkami se včas ozveme.

Foto: Puma

Soutěž vznikla v rámci projektu Girl Power, kde se snažíme upozornit na ženský fotbal. Na hru samotnou, ale i na její společenský přesah. Partnery Girl Power jsou výrobce sportovního oblečení, vybavení a obuvi PumaHeroine, magazín o hrdinkách cílící na ženské publikum.


Související články

Happy end z Netflixu. Ještě nedávno utrápený klub sází na mládí, má Bellinghama

Sunderland má mladého majitele i nejmladší kádr v druhé lize. Věří, že ho to časem dovede zpátky do Premier League. Netflix už u toho ale asi nebude. Legendární dokumentární série Sunderland ’Til I Die servíruje tři nové díly, které zachycují obrat k lepšímu.

Přímák

AC Milán, Liverpool, ale i Rangers. Tady jsou možní soupeři pro českou top trojku

Tři české týmy v osmifinále evropských pohárů najednou je velká a příjemná novinka. V pátek po poledni se Sparta, Slavia a Plzeň dozvědí soupeře. Evropská liga se losuje v poledne, Konferenční liga o hodinu později. Projděte si, koho může česká top trojka dostat.

Zprávy

Ze Slavie do Sparty a zase zpět. Kdo měl Koška, byl nejlepší

Podle legendy právě při slavných volejích Jana Koška vzniklo zvolání „Piš!“ Fanoušci ho z tribun křičeli ještě dlouho po smrti nedostižného kanonýra.

Historie
Popup se zavře za 8s