Kopačky k MDŽ. Soutěž pro hráčky i jejich blízké

08. březen 2023
Sdílejte:
Odpovězte správně na soutěžní otázku a získejte kopačky Puma Future Woman.
Chcete je? Odpovězte.Foto: Puma

Ženskému fotbalu se na stránkách Football Clubu věnujeme pravidelně a to i díky spolupráci s Pumou, která je partnerem projektu Girl Power.

K Mezinárodnímu dni žen jsme společně pro všechny fotbalistky, případně jejich blízké, kteří by jim chtěli udělat radost, připravili soutěž o unikátní kopačky Puma Future Woman vyvinuté pro specifické potřeby ženského fotbalu.

Jestli je chcete, napište nám na redakce@footballclub.cz odpověď na následující otázku: Kdo je aktuálním českým mistrem žen ve fotbale? Čas máte do nedělní půlnoci.

Ze správných odpovědí vylosujeme vítězku nebo vítěze a s gratulací a novými kopačkami se včas ozveme.

Foto: Puma

Soutěž vznikla v rámci projektu Girl Power, kde se snažíme upozornit na ženský fotbal. Na hru samotnou, ale i na její společenský přesah. Partnery Girl Power jsou výrobce sportovního oblečení, vybavení a obuvi PumaHeroine, magazín o hrdinkách cílící na ženské publikum.


Související články

Video: Frajeřinka nevyšla. Originálně zahozená penalta v La Lize

Mohla z toho být paráda, je z toho šaráda. Fotbalistům Raya Vallecana nevyšla rozehraná penalta.

Zábava

Olayinkova hlava je minimálně na čtyřzápasovou stopku. První liga s Jakubem Podaným

Kdo si zaslouží anticenu za největší pitomost předchozího víkendu? Jak blízko má Sparta k titulu poté, co smazala náskok Slavie? A skončí Pavel Hapal už teď v Baníku? Aktuální ligové otázky po 24. kole zodpovídáme s Jakubem Podaným.

První liga

Hloupost nás připravila o důležité body. Víkendová liga očima trenérů

Macík si dal do rukavic magnety a Petera Olayinku s Martinem Fillem čekají nepříjemné pohovory, když jejich týmy poztrácely body po jejich zkratech. Vítězem víkendu v boji o titul je Sparta, v boji o sestup to jsou Pardubice. Jak dění na ligových trávnících viděli koučové všech šestnácti klubů? Máme jejich hlasy.

Česká liga
Popup se zavře za 8s