Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Objednávky zde

Kopačky k MDŽ. Soutěž pro hráčky i jejich blízké

08. březen 2023
Sdílejte:
Odpovězte správně na soutěžní otázku a získejte kopačky Puma Future Woman.
Chcete je? Odpovězte.Foto: Puma

Ženskému fotbalu se na stránkách Football Clubu věnujeme pravidelně a to i díky spolupráci s Pumou, která je partnerem projektu Girl Power.

K Mezinárodnímu dni žen jsme společně pro všechny fotbalistky, případně jejich blízké, kteří by jim chtěli udělat radost, připravili soutěž o unikátní kopačky Puma Future Woman vyvinuté pro specifické potřeby ženského fotbalu.

Jestli je chcete, napište nám na [email protected] odpověď na následující otázku: Kdo je aktuálním českým mistrem žen ve fotbale? Čas máte do nedělní půlnoci.

Ze správných odpovědí vylosujeme vítězku nebo vítěze a s gratulací a novými kopačkami se včas ozveme.

Foto: Puma

Soutěž vznikla v rámci projektu Girl Power, kde se snažíme upozornit na ženský fotbal. Na hru samotnou, ale i na její společenský přesah. Partnery Girl Power jsou výrobce sportovního oblečení, vybavení a obuvi PumaHeroine, magazín o hrdinkách cílící na ženské publikum.


Související články

Mají teď na víc? Projděte si nejlepší výsledky všech účastníků Eura

Od nováčka po trojnásobné šampiony. Taková směsice zemí se účastní Eura 2024 v Německu. Ve fotogalerii se ke každé dozvíte její dosavadní maximum.

Cesta na Euro

Hotovo, Priske odchází. Změnil Spartu i ligu a ze zranitelných slušňáků udělal mistry

Brian Priske opouští Spartu a jde trénovat Feyenoord Rotterdam. Na Letné se z něj stala novodobá legenda, i když na začátku nebyl daleko od vyhazovu. Novým trenérem Sparty je Lars Friis.

Sparta
Aktualizováno

Jak posílí Sparta a Slavia? A kdo je teď v lize nejžádanější zboží?

Co čeká Spartu bez Krejčího a Priskeho? Kde a jaké posily by měla lovit Slavia? Má Plzeň kádr na titul? A dokážou Ostrava s Libercem posílit tak, aby uhrály pohárovou Evropu? To a mnoho dalšího se dozvíte ve dvouapůlhodinové podcastové náloži s analytiky Vojtěchem Mrklasem a Tomášem Daníčkem o přestupech v české lize.

Podcast
Popup se zavře za 8s