Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Video: Zbláznil ses? Nejhorší roh, jaký jste kdy viděli

13. březen 2024
Sdílejte:
Druhá anglická liga rozhodně patří ke kvalitním evropským soutěžím. I tam ale hráčům občas ujede noha…
22lytý útočník Ronald je teď hvězdou sociálních sítích. Tuhle slávu by si ale rád odpustil. Foto: Profimedia

Rohy rozehrané nakrátko jsou trend. Dostanete míč do lepší pozice na centr a pak se můžou dít věci.

I na rozehrávku na pár metrů je ale třeba se dobře soustředit. A přesně to v neděli neudělal brazilský útočník Ronald ze Swansea.

Podle nás už ale nikdy žádnou rozehrávku nepodcení, protože už od víkendu se mu smějí všechny sociální sítě a to je tvrdá lekce…

Co hůř, jeho Swansea v Bristolu v neděli prohrála 0:1, což se jí v boji o záchranu nehodí. Prostě den blbec se vším všudy.

Související články

Kdo v Česku urve titul? A co bude největší zklamání sezony?

Zahrává si Slavia přestupovou politikou s ohněm? Má Sparta dostatečně silný kádr na Ligu mistrů? Co lize přinesou noví hlavní trenéři? A které mladé hráče se vyplatí sledovat? Na tyto a spoustu dalších otázek odpovídají ve dvouapůlhodinové podcastové náloži fotbaloví analytici Vojtěch Mrklas a Tomáš Daníček.

Podcast

Video: Liga i pro mladé. Líbí se vám nová znělka?

První liga má novou identitu, nové barvy, nové jméno a také novou znělku. Na sítích zatím sklidila spíš kritiku. Jak to vidíte vy?

Zábava

Pyrotechnikou proti modernímu fotbalu. Proč je pro ultras tak důležitá?

Pyro není zločin. To je dlouhodobé přání aktivních fanoušků. I když zatím proti zákonům je, na stadionech se objevuje a třeba slávistická představení z Tribuny Sever pravidelně oblétají svět a sklízí potlesk. Jak se z téhle schizofrenní situace dostat? A proč je pyrotechnika pro některé fanoušky tak zásadní?

Přímák
Popup se zavře za 8s