Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Video: Ťuk a je tam. Nádherný halfvolej argentinského talentu

26. březen 2024
Sdílejte:
Matías Soulé. Tohle jméno si zapamatujte. Argentinský talent patří Juventusu a jak dobře to umí s míčem, ukazuje tohle video.
Matías Soulé v dresu Frosinone.Foto: Profimedia

Fotbal je kromě jiného krásný v tom, že stále dokáže překvapovat. Dnes pro vás máme překvapení hned dvojí.

Jednak je to samotný gól, který dvacetiletý Matías Soulé dal ve víkendovém zápase Mexiko – Argentina, výběrů do 23 let.

Viděli jste někdy minimálně v poslední době něco podobného? Jeden geniální dotek a ze zdánlivě neřešitelné situace je gól. Tohle je nádhera.

„Netušíme, jak nazvat tento finiš argentinského reprezentanta Matíase Soulého. Víme jen, že kdybychom se pokusili tento gól zopakovat, zlomili bychom si nohu,“ popsali to trefně a vtipně kolegové z německého magazínu 11 Freunde.

A za vypíchnutí stojí i samotný úspěšný střelec, jehož jméno je zatím pro běžného fanouška neobjevené. Mládežnický reprezentant Argentiny Matías Soulé patří Juventusu a v této sezoně hostuje ve Frosinone, se kterým hraje o udržení v italské Serii A.

Už ve 20 letech je Soulé nejlepším střelcem týmu, když tenhle křídelník má už deset ligových gólů za 27 startů (k tomu dvě asistence). Navíc už v minulé sezoně naskočil do 13 zápasů za Juventus v první italské lize a připsal si za starou dámu i premiérový gól.

Fotbalový svět o něm už dobře ví. Soulé nedávno uvedl, že odmítl nabídku Al Ittihadu, kde se mohl stát třeba spoluhráčem Karima Benzemy. „Ano, chtěli mě, ale já jsem se rozhodl odmítnout. Určitě bych rád dostal šanci v Juventusu. Mým snem je jednou hrát Premier League, je to prostě fantastická liga," řekl pro DSports Radio.

Matías Soulé. Tohle jméno si zapamatujte.

Související články

Nejlepší vyhráli. Španělé berou zlato, protože se nebáli riskovat

Na EURO nepřijeli jako hlavní favorité. Už po úvodních zápasech ale bylo jasné, že přijeli pro zlato. Španělé hráli zábavně, odvážně, sebevědomě. A hlavně nejlíp ze všech. Evropský fotbal má po dvanácti letech šampiony, na kterých se snad všichni shodnou.

Euro 2024

Pyrotechnika pod lupou. Bezpečnost a svoboda můžou jít ruku v ruce

Spor o pyrotechniku na stadionech není jen bojem o bezpečnost, ale také o svobodu a soudržnost v moderní společnosti, píše v detailní analýze Vendula Divišová z katedry politologie na Masarykově univerzitě, která se dlouhodobě zaměřuje také na otázku zajišťování bezpečnosti na fotbalových utkáních.

Fanoušci

Glosa od plotny: EURO je mrtvé, ať žije liga!

Že nás můžou Wallem, Vorlický, Birmančević nebo Panoš bavit víc než největší hvězdy Eura? Kateřina Bužková o tom nepochybuje. Liga za pár dnů startuje, pojďme si ji užít!

Komentář
Popup se zavře za 8s