Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Video: Poblázněné letadlo. Cestující slaví postup do semifinále MS

16. srpen 2023
Sdílejte:
Austrálie žije ženským fotbalem. I ve vzduchu.
Letadlo s australskou vlajkou. Ilustrační snímek.Foto: Shutterstock

Už jsme tady na webu dřív popsali, jak Austrálii pohltilo mistrovství světa, kde místní Matildy dnes v poledne našeho času čeká semifinále s Anglií.

Teď si k tomu předložíme ještě jeden důkaz.

V tomhle letadle sledují všichni cestující - až na jednoho - na malých obrazovkách vyvrcholení čtvrtfinálového epického penaltového rozstřelu mezi Austrálií a Francií.

Ze třetího proměněného „mečbolu“, který měla až v desáté sérii na svědomí Cortnee Vineová, se raduje celý let.

Související články

Video: Fantastické nůžky do Ligy mistrů. Boloňská kometa dobývá Itálii

Kandidátů na pozice zajišťující Ligu mistrů bylo před startem této sezony Serie A spousta. Málokdo by ale mezi ně zařadil Boloňu. Tým ze severu Itálie si jde ale nekompromisně za svým. Proti AS Řím nasměrovaly Boloňu k výhře parádní nůžky Oussamy El Azzouziho.

Serie A

Policejní šikana? K natáčení fanoušků došlo za pozvracený autobus

Proč si policie v neděli natáčela hradecké fanoušky s občankami u obličeje? Odvolává se na jejich problémové chování, které ale nespecifikuje. Podle hradeckého mluvčího šlo o pozvracený autobus. Policie svůj zákrok hájí tím, že předešla spáchání trestného činu. Žádnou konkrétní situací to ale nedokládá.

Fanoušci

Tragédie na pozadí historické éry. Prokletá čtyřka z Plzně

V roce 2011 pomohli Viktorii Plzeň k historickému postupu do Ligy mistrů. Jenže pak s nimi osud rozehrál krutou hru. Tři členové výtečného obranného kvarteta Plzně už nejsou naživu. Od sebevraždy Františka Rajtorala, který tento svět opustil jako první, teď uplynulo přesně sedm let.

Viktoria Plzeň
Popup se zavře za 8s