Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

12. leden 2024
Antonio Rüdiger v zápase španělského superpoháru štípl Álvaro Moratu tam, kde to opravdu bolí.
Antonio Rüdiger Foto: Profimedia

Není žádným tajemstvím, že Antonio Rüdiger rád dělá vše pro to, aby své soupeře naštval.

Tohle jsme ale ještě neviděli.

A dobře si všimněte i toho, jak si to užil.

Rüdiger si navíc zápas s Atléticem mohl užít se vším všudy, když dal gól a přispěl tak k výhře Realu 5:3 po prodloužení.

V neděli v osm večer se ve finále na jeho kousky můžou těšit útočníci Barcelony.

Kamerunský brankář Manchesteru United André Onana chytal až do 85. minuty zápasu proti Burnley skvělý zápas. Nakonec ale vyrobil penaltu a zavinil svému týmu další bodovou ztrátu.