18. březen 2024
Sdílejte:
Kam se hrabe Messi. Rozhodující gól zápasu severoamerické MLS mezi Chicagem a Montrealem vstřelil v 99. minutě střední záložník domácích Kellyn Acosta neuvěřitelnou falší. K té mu ale dopomohl poryv větru.
Záložník Chicaga Kellyn Acosta slaví gól z půlky hřiště.Foto: Profimedia

Nová sezona severoamerické fotbalové ligy MLS, ve které za normálních okolností hraje prim argentinská star Leo Messi, má dost možná kandidáta na nejhezčí gól celého ročníku. A to je zatím odehráno jen pár zápasů. V napínavém utkání mezi Chicagem a Montrealem, ve kterém hosté vedli už 3:1, padl rozhodující gól na 4:3 z pohledu domácího Chicaga až v 9. minutě nastavení. A jakým způsobem. Posuďte sami, jestli jste v nejvyšších fotbalových soutěžích něco podobného někdy viděli.