Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Video: Létající brankář. Postupový zákrok z anglického poháru

19. září 2023
Sdílejte:
Nejdřív sice vyrazil míč před sebe, což brankáři dělat nesmí, ale pak to fantasticky zachránil. Tohle je kandidát na zákrok roku…
Roco Rees ve vzduchu. Momentka z druhého předkola FA Cupu.Foto: Worthing FC

Je to pták? Letadlo? Superman? Ne, je to 21letý brankář Roco Rees, který chytá za Worthing FC z šestého patra anglických soutěží.

Následující parádu předvedl v sobotu ve druhém kvalifikačním kole aktuální sezony FA Cupu a pomohl tak svému týmu k výhře 1:0 na hřišti Eastbourne Borough.

Worthing čekají ještě další dvě kvalifikační kola, pokud se chce dostat do hlavní soutěže FA Cupu. A kdyby si chtěl zahrát proti týmům z Premier League, musel by v nejstarší soutěži světa vydržet ještě další dvě kola. Týmy z nejvyššího patra anglického fotbalu totiž v FA Cupu hrají až od třetího kola.

To by ještě Rees musel předvést hodně podobných zákroků na hraně zázraku…

Související články

Happy end z Netflixu. Ještě nedávno utrápený klub sází na mládí, má Bellinghama

Sunderland má mladého majitele i nejmladší kádr v druhé lize. Věří, že ho to časem dovede zpátky do Premier League. Netflix už u toho ale asi nebude. Legendární dokumentární série Sunderland ’Til I Die servíruje tři nové díly, které zachytávají obrat k lepšímu.

Přímák

AC Milán, Liverpool, ale i Rangers. Tady jsou možní soupeři pro českou top trojku

Tři české týmy v osmifinále evropských pohárů najednou je velká a příjemná novinka. V pátek po poledni se Sparta, Slavia a Plzeň dozvědí soupeře. Evropská liga se losuje v poledne, Konferenční liga o hodinu později. Projděte si, koho může česká top trojka dostat.

Zprávy

Ze Slavie do Sparty a zase zpět. Kdo měl Koška, byl nejlepší

Podle legendy právě při slavných volejích Jana Koška vzniklo zvolání „Piš!“ Fanoušci ho z tribun křičeli ještě dlouho po smrti nedostižného kanonýra.

Historie
Popup se zavře za 8s