Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Video: Haaland ve druhém patře. Tohle by byl gól roku

16. únor 2024
Sdílejte:
Tenhle centr nemůže mít! Je vysoký a prudký. Nebo? Erling Haaland popřel logiku…
Letecký den Erlinga HaalandaFoto: Profimedia

Jasně, Erling Haaland je gólový zabiják, to ví každý. Ale stejně nepřestává svými dovednostmi překvapovat.

V Kodani v prvním zápase osmifinále Ligy mistrů sice branku nedal, mohlo mu to ale být jedno, protože jeho City i tak vyhrálo 3:1.

Navíc Haaland i bez gólového přispění odehrál dobrý zápas (známka 7,4 z 10 na Livesportu) a hlavně předvedl věc, na kterou se stojí za to podívat, jestli vám unikla.

Do záběru najednou něco přiletí… Je to Haaland, který se položil do zdánlivě nedosažitelného centru. Ve vzduchu ležel ve výšce 234 centimetrů.

Je z toho událost, i když to nebyl gól. Haaland zase jednou ukázal, jak skvěle je atleticky připravený. A i když 23letý fotbalista nezapsal 74. gól v 79 zápase za Man City, i tak pobavil.

Související články

Musím využít šanci. Bývalý gólman Sparty o boji o Evropu v Premier League

Slovenský reprezentant a brankář Newcastlu se v rozhovoru rozpovídal o dobré formě Magpies v Premier League, o častých zraněních v týmu i o tom, jak zvládá nabitý zápasový kalendář v závěru sezony.

Rozhovor

Video: Guardiola v rauši! Takhle prožívá nejlepší trenér světa tréninky

Trenérský mág Pep Guardiola žije fotbalem. Jak moc prožívá sporné situace při utkáních svého týmu, zná většina fanoušků z televizních přenosů. Emotivní hlášky slavného Španěla přímo z tréninku Manchesteru City vám ale vykouzlí úsměv na rtech.

Zábava

Počítáme koeficient: Česko je desáté! Příští liga se bude hrát o poklad

Česko se posunulo na klíčové desáté místo v tabulce národních koeficientů UEFA a už je jisté, že tam do konce sezony zůstane. Český šampion z příští sezony si tak zahraje Ligu mistrů.

Koeficienty
Popup se zavře za 8s