Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

06. duben 2024
Záložní West Hamu United James Ward-Prowse je v této sezoně produktivní. K sedmi asistencím přidal šest gólů. A ten poslední do sítě Wolverhamptonu stále za to. Posuďte sami.
Roh Jamese Warda-Prowse skončil k překvapení všech za zády brankáře Wolverhamptonu.Foto: Profimedia

Středopolař londýnského West Hamu James Ward-Prowse vystřelil svému týmu v dnešním zápase proti Wolverhamptonu tři body. A dosáhl toho ne příliš často vídanou trefou. O tomto devětadvacetiletém šikulovi se obecně ví, že má skvělou kopací techniku, brankář Wolves Jose Sa tento fakt ale v dnešním duelu 32. kola Premier League silně podcenil. V 84. minutě tak za jeho zády skončil Prowsův roh, který prosvištěl nad hlavami všem překvapených nabíhajících hráčů a zapadl do sítě.

West Ham tak otočil duel na 2:1, přitom na půdě vlků v poločase prohrával. K obratu paradoxně pomohlo trenérovi Moyesovi i to, že o půli stáhnul ze sestavy oba české reprezentanty SoučkaCoufalem. Prohlédněte si skvělou trefu, která přinesla Hammers tři body.