Koupit předplatné webu za akční cenu 99 Kč napořád

Video: Haaland, Mbappé, Courtois! Lahůdky Ligy mistrů unikátní kamerou

10. leden 2024
Sdílejte:
Díky unikátní brankové kameře si můžete z netradičního úhlu prohlédnout parádní momenty, které byly k vidění při zápasech Ligy mistrů. Akce, emoce, výstavní góly, robinzonády i obětavé obranné zákroky. Tohle video je ryzí reklama na fotbal.
Blíž už to nejde.Foto: Shutterstock

Evropské poháry mají sice ještě víc než měsíc zimní pauzu, UEFA ale moc dobře ví, jak fotbalové fanoušky udržovat v „provozní teplotě“. Dnes na svých sociálních sítích zveřejnila parádní video, ve kterém přináší jedinečný pohled přímo do kuchyně nejlepšího evropského fotbalu. Lépe řečeno, blíž a detailněji už to ani nejde. Můžete se tak pokochat nádhernými zakončeními a góly, ale i neuvěřitelnými defenzivními zákroky.

Je libo „pohled z metru“ na fantastický skluz Niklase Süleho, chladnokrevné zakončení Erlinga Haalanda, neuvěřitelný reflex na čáře Olivera Kahna nebo tygří skok Thibauta Courtoise ze zápasů nejprestižnější klubové soutěže? Tady je máte jako na zlatém podnosu. Přejeme příjemnou zábavu a stejně jako vy se těšíme na start Ligy mistrů, který nás čeká v půlce února.

Související články

Video: Fantastický kung-fu gól české lvice Bartoňové

Možná nejhezčí gól české fotbalové reprezentace za poslední roky. Výstavním akrobatickým kopem ho v zápase s Jižní Koreou dala Eva Bartoňová. Přesvědčte se sami.

Girl Power

Video: Nejbizarnější střídání všech dob. Připomeňte si, jak Kepa poslal trenéra do háje

Dnes je to přesně pět let, kdy španělský brankář Kepa Arrizabalaga předvedl věc, která se v dnešním profesionálním fotbale jen tak nevidí. Ignoroval svého trenéra a odmítl při střídání opustit hřiště. To všechno minutu před koncem prodloužení finálového zápasu prestižního Carabao Cupu.

Zábava

Video: Parádní gól a prapodivná oslava. Xhaka táhne Leverkusen k titulu

Výbuch radosti a pak pořádné zatrnutí. Záložník Bayeru Leverkusen Granit Xhaka si po parádní gólové střele vystřelil i ze všech na stadionu včetně trenéra Alonsa a lékařského týmu.

Bundesliga
Popup se zavře za 8s