Video: Haaland, Mbappé, Courtois! Lahůdky Ligy mistrů unikátní kamerou

10. leden 2024
Sdílejte:
Díky unikátní brankové kameře si můžete z netradičního úhlu prohlédnout parádní momenty, které byly k vidění při zápasech Ligy mistrů. Akce, emoce, výstavní góly, robinzonády i obětavé obranné zákroky. Tohle video je ryzí reklama na fotbal.
Blíž už to nejde.Foto: Shutterstock

Evropské poháry mají sice ještě víc než měsíc zimní pauzu, UEFA ale moc dobře ví, jak fotbalové fanoušky udržovat v „provozní teplotě“. Dnes na svých sociálních sítích zveřejnila parádní video, ve kterém přináší jedinečný pohled přímo do kuchyně nejlepšího evropského fotbalu. Lépe řečeno, blíž a detailněji už to ani nejde. Můžete se tak pokochat nádhernými zakončeními a góly, ale i neuvěřitelnými defenzivními zákroky.

Je libo „pohled z metru“ na fantastický skluz Niklase Süleho, chladnokrevné zakončení Erlinga Haalanda, neuvěřitelný reflex na čáře Olivera Kahna nebo tygří skok Thibauta Courtoise ze zápasů nejprestižnější klubové soutěže? Tady je máte jako na zlatém podnosu. Přejeme příjemnou zábavu a stejně jako vy se těšíme na start Ligy mistrů, který nás čeká v půlce února.

Související články

Příští reprezentační stoper? Liberec ho má půjčeného ze Slavie

Denis Halinský. To jméno si dobře zapamatujte. Podle fotbalového analytika Tomáše Daníčka tenhle 21letý střední obránce roste pro reprezentaci.

Liberec

Sázkařské tipy: Gólové hody v Edenu i Pardubicích. A spanilá jízda dalších favoritů

Favoriti budou v závěru tohoto týdne vítězit od Prahy až po Ružomberok. Nouze by podle našich analýz neměla být ani o větší počet gólů.

Sázkařský koutek

Tykač, Kania a přijdou další. Proč se jim vyplatí fotbalový klub?

Slavia, Liberec, nejnověji Mladá Boleslav a České Budějovice, ale nápadníci jsou i v Hradci Králové či Olomouci. Vysvětlíme vám, proč zájem roste.

Peníze
Popup se zavře za 8s