Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Za koho hrát v novém Football Manageru? Vybrali jsme 10 klubů

15. listopad 2022
Sdílejte:
Football Manager 2023 je tady a s ním i dilema, který klub si vybrat. Inspirovat se můžete v našem výběru deseti týmů, které letos stojí za pozornost. PSG nebo Newcastle tady nenajdete, vybírali jsme totiž hlavně celky, jejichž cesta ke slávě se neobejde bez výzev.
Nastartujte klávesnici, jdeme na to.Foto: Shutterstock

Když na podzim vychází nový Football Manager, klade si mnoho hráčů každoročně dvě hlavní otázky:

  1. Vyplatí se tento díl kupovat?
  2. Pokud ano, za koho to letos zapnout?

Odpověď na první dotaz necháme na vašem uvážení, můžeme jen navnadit, že například novinka v podobě plně licencovaných UEFA soutěží je velkým krokem vpřed. Když vám u zápasu Ligy mistrů vyskočí oficiální grafika a v pozadí se rozezní slavná hymna, je to úplně jiný zážitek než dřív.

Na otázku, za koho v novém Football Manageru hrát, můžeme nabídnout výrazně detailnější odpověď. Pro tento text jsme totiž vybrali 10 klubů, jejichž vedení může být v novém ročníku zábavnou výzvou. Podíváme se na padlé giganty, ambiciózní projekty i kádry plné supertalentů.

Související články

Počítáme koeficient: Česko je desáté! Příští liga se bude hrát o poklad

Česko se posunulo na klíčové desáté místo v tabulce národních koeficientů UEFA a už je jisté, že tam do konce sezony zůstane. Český šampion z příští sezony si tak zahraje Ligu mistrů.

Koeficienty

Nezmarův dluh. Kania sní o tom, že ho v Liberci splatí

V roce 2002 nebyl Jan Nezmar daleko od toho, aby dostal liberecký Slovan do Ligy mistrů ještě jako hráč. Sám si to i později vyčítal. Ondřej Kania teď doufá, že i tohle požene nového generálního ředitele klubu k úspěchům.

Přímák

Případ Brno. Zpožděná změna majitele v otázkách a odpovědích

Zbrojovka chtěla letos zpátky do první ligy, místo toho má z průběžného 10. místa blíž k sestupu do třetí. Fanoušci klubu propadají skepsi a někteří z nich se upínají k výměně majitele, která měla být už hotová, ale není. V jakém je teď transakce mezi Václavem Bartoňkem a Pavlem Svoreněm stavu? Odpovídá náš průvodce.

Druhá liga
Popup se zavře za 8s
Soutěž pro nové předplatitele!

Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.