Video: Vítání náhodných posil na letišti. Fanoušci Málagy vtipně protestují proti vedení klubu

27. srpen 2023
Sdílejte:
Bujaré přivítání od rozdováděných fotbalových fanoušků si nemusí užít jen největší hvězdy. Příznivci třetiligové Málagy, která do klubu po sestupu nepřivedla žádné pořádné posily, vyjádřili frustraci hodně originálním způsobem.
Frustrace fanoušků španělského klubu Málaga CF nemá mezí.Foto: Profimedia

Ještě před pěti lety hrála Malaga nejvyšší španělskou soutěž – La Ligu. Jenže pak přišel sestup a po smolném třetím místu v následném ročníku druhé ligy to už šlo se sympatickým klubem z Andalusie jenom z kopce. Od té doby se pravidelně krčil u dna druholigové tabulky a v loňské sezoně dokonce sestoupil.

Pokud byste čekali, že se vedení klubu chytne za nos a pokusí se přes léto soupisku týmu adekvátně posílit, aby následoval okamžitý reparát a postup zpět do druhé ligy, byli byste na omylu. Frustrovaní fanoušci klubu se proto rozhodli pořídit posily vlastní a pořádně je na letišti přivítat. A vůbec nevadí, že jde o náhodné turisty, kteří zrovna přicestovali do města na dovolenou.

Související články

Kritizuje europoslance Turka, pole by předělil podle dánského vzoru. „Jiný“ fotbalista Adam Gabriel

Adam Gabriel je originál. Není moc fotbalistů, kteří se zajímají o životní prostředí a nebojí se o tom mluvit. Stejně jako třeba o svých názorech na politického skokana poslední doby.

Zelená je tráva

Video: Vítězný gól Němců rozzlobil Maďary. Ptáme se: měl rozhodčí pískat faul?

Německo – Maďarsko 2:0. První gól dali Němci po situaci, proti které Maďaři protestovali u rozhodčího Makkelieho. Ten si však stál za svým a nerozporoval ho ani VAR, který vše zkoumal. Prohlédněte si Musialův gól a dejte vědět, jak vidíte spornou situaci.

Euro 2024

Glosář Luďka Mádla: Kéž by to byl jen špatný sen…

Tohle nebyla smolná prohra, ale krutá srážka s realitou, hodnotí úvodní vystoupení Česka na mistrovství Evropy reportér Luděk Mádl.

Glosář
Popup se zavře za 8s