Zažijte Fotbal jinak! Vstupenky na akci FC v prodeji zde

Sparto, bacha na babičku. Střed(a) Zdeňka Folprechta

20. září 2023
Sdílejte:
Evropské poháry se rozjíždí naplno a do Prahy přijíždí kyperský tým. Zdeněk Folprecht v tamní lize odkopal čtyři sezony a přímo proti Arisu několikrát nastoupil, naposledy na začátku roku 2022. Ví tak, kdo se na Letné představí a na koho si má dát Sparta pozor.
Shavy Babicka, gabonské křídlo ArisuFoto: Aris Limassol FC

Než přijde všemi očekávané derby, mají na svém programu pražská S ještě jeden zápas. Zdálo by se, že jejich čtvrteční utkání v Evropské lize jsou trošku ve stínu nedělního ligového šlágru, ale co se týče důležitosti pro vývoj skupiny, mohou být klidně klíčová. Sparta doma totiž přivítá kyperského mistra Aris Limassol. Já jako „odborník“ na kyperskou ligu se na tuhle konfrontaci moc těším. Když jsem před pár lety přišel na Kypr do týmu Pafosu, Aris hrával ještě druhou ligu.

Související články

Zažijte fotbal jinak. Další event Football Clubu je tady!

Football Club pořádá další společenskou akci, tentokrát s názvem Fotbal jinak. Co má s fotbalem společného architektura, muzika, investice nebo pohádky? Adam Gebrian, Jan P. Muchow, Martin Hosták a Zdeněk Folprecht vás přesvědčí, že mnohem víc, než byste si možná mysleli. Bude se také promítat film o fotbalové kultuře v různých koutech světa a nebude chybět ani raut.

Zábava

Bude se hrát, nebo jen běhat? Zápas podzimu očima expertů

Oba vedou ligu se stejným počtem bodů, oba kluby vstoupily vítězně do Evropské ligy. V neděli na sebe narazí poprvé v této sezoně. Má tohle derby favorita? A s čím do něj Brian Priske a Jindřich Trpišovský půjdou? Ptáme se fotbalových znalců.

Derby

Cesta za snem startuje. Češky hrají o vyšší ligu i Euro

Muži odehráli už tři ročníky, ženám startuje premiérová Liga národů. Češky jsou ve druhé ze tří lig a když se dostanou výš, budou mít lepší vyhlídky na premiérový postup na velký turnaj.

Ženský fotbal
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.