Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Mají Wiesner nebo Sadílek na Spartu? Debakl v Plzni ukázal na problémy širšího kádru

14. březen 2024
Sdílejte:
Za katastrofálním výsledkem Sparty v Plzni lze najít víc faktorů. Únava po těžké fázi sezony, nekoncentrace, podcenění, pozdní reakce trenérského štábu a také opravdu tristní individuální výkony. Šlo ale i o další potvrzení rozevírání nůžek mezi prvním týmem a jeho náhradníky…
Sparťanské kolečko po prohře v Plzni.Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Stále se jedná o proces přestavby. To je klíčová věc, kterou je nutné mít na paměti, když sledujeme budování kádru pod vedením Briana Priskeho. Navzdory tomu, že Sparta už vyhrála titul, postoupila do Evropské ligy a nebyla příliš daleko ani od základní skupiny Ligy mistrů, její tým stále není hotový a má před sebou ještě delší cestu.

Související články

Musím využít šanci. Bývalý gólman Sparty o boji o Evropu v Premier League

Slovenský reprezentant a brankář Newcastlu se v rozhovoru rozpovídal o dobré formě Magpies v Premier League, o častých zraněních v týmu i o tom, jak zvládá nabitý zápasový kalendář v závěru sezony.

Rozhovor

Video: Guardiola v rauši! Takhle prožívá nejlepší trenér světa tréninky

Trenérský mág Pep Guardiola žije fotbalem. Jak moc prožívá sporné situace při utkáních svého týmu, zná většina fanoušků z televizních přenosů. Emotivní hlášky slavného Španěla přímo z tréninku Manchesteru City vám ale vykouzlí úsměv na rtech.

Zábava

Počítáme koeficient: Česko je desáté! Příští liga se bude hrát o poklad

Česko se posunulo na klíčové desáté místo v tabulce národních koeficientů UEFA a už je jisté, že tam do konce sezony zůstane. Český šampion z příští sezony si tak zahraje Ligu mistrů.

Koeficienty
Popup se zavře za 8s
Soutěž pro nové předplatitele!

Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.