Promítání: ČR vs. Portugalsko! Diskuze: Voráček, Podaný, Tuček! Víc info zde

Arsenal rozčílil Carraghera, fanoušci Chelsea chtějí Mourinha. Zachrání se Luton?

05. únor 2024
Sdílejte:
Šlágr favoritů na titul, ve kterém jeden tým zklamal a druhý se prý moc radoval. Další ostudná prohra Chelsea a volání fanoušků po návratu trenérské ikony. A sympatický nováček, který bojuje navzdory předsezonním predikcím. To vše rozebírá nový text ze série Albion.
Tohle se nelíbí Jamiemu Carragherovi.Foto: Profimedia

Souboj vyzyvatelů. Tak by šlo bez přehánění nazvat nedělní šlágr mezi Arsenalem a Liverpoolem. Jestli má někdo Citizens připravit o čtvrtý titul v řadě, jsou to právě tato dvě mužstva. Ačkoliv se duel hrál na Emirates Stadium, větší tlak byl paradoxně na domácích. Na Liverpool totiž před víkendem ztráceli pět bodů. Pokud by s Kloppovým týmem prohráli, dohnat tak propastný rozdíl by už bylo složité.

Související články

Kadeřábek má být v základu. EURO vyhraje Francie, říká Jarolím

Rozhovor s Davidem Jarolímem, bývalým českým reprezentantem a kapitánem Hamburgeru SV, o evropském šampionátu v Německu, vyhlídkách našeho nároďáku, vzpomínkách na MS 2006 a EURO 2008 a také o příští sezoně Bundesligy.

Cesta na Euro

Stříbro, bronz i Collina. Připomeňte si „česká“ Eura

Mistrovství Evropy si nejde představit bez Česka. Připomeňte si ve fotkách slavné chvíle i pády ze sedmi předchozích turnajů.

Cesta na Euro

Sázkařské tipy ke startu Eura. Němci ve formě i beton v české skupině

Pohodová úvodní jízda favoritů turnaje, ale i urputná obrana v naší skupině. Vybrali jsme pět zápasů ze začátku Eura, které by neměly nechat žádného sázkaře chladným.

Sázkařský koutek
Popup se zavře za 8s
Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.

Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.