Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Nejlepší elektronická tužka všech dob. Dokazuje, že tyhle pohádky fungují

14. listopad 2023
Sdílejte:
Vydali jsme knížku fotbalových pohádek Zdeňka Folprechta. Sám autor teď ve videorozboru ukazuje, že funguje. Děti přestávají zlobit a spí. Ano, je to reklama. Ale podle nás povedená, vtipná, takže se s ní rádi pochlubíme. A můžete to brát i jako tip na vánoční dárek.
Magazín Football Club

Kniha fotbalových pohádek Zdeňka Folprechta

  • Unikátní příběhy pro malé i velké fotbalisty
  • Kniha, která uspěla v kampani na platformě HitHit
  • Poštovné po ČR zdarma
  • Nově i jako audioverze
349

Zdeněk Folprecht vyměnil ligové kopačky za klávesnici a sepsal pro své dva syny veselé fotbalové pohádky.

A jelikož vyprávění u rozsvícené lampičky v dětském pokojíčku slavilo úspěch, domluvil se na spolupráci s Football Clubem, magazínem pro fotbalovou kulturu, s jehož pomocí vydává pohádky knižně.

Co váš čeká? Mnoho napínavých příběhů, například o geniálním míčovém kouzelníkovi Leo Massim a jeho obdivovateli „pavoučkovi“ Juliánovi. O sebevědomém lvu Kristiánovi, který se utká s trenérem orangutanem Pepem. O nervózním brankáři Tomáši Vaclínovi, nebojácné fotbalistce Pavlínce Šťastné či zábavných maskotech na výletě do Koněpruských jeskyní. A víte, kterým fotbalovým klubům fandí Červená Karkulka a Včelka Mája?

To vše se dozvíte v knížce, která pobaví nejen děti, ale i jejich rodiče.

Související články

Úprk přes hřbitov i skvělá akustika. Jak chutná fotbalový Hamburk?

Vydejte se s námi na reportáž do Hamburku. Volksparkstadion, kde bude česká fotbalová reprezentace hrát dva zápasy na Euru, býval domovem Kevina Keegana a viděl i historickou porážku s NDR.

Cesta na Euro

Video: Nejhorší penalta? Útočník ve španělské lize málem nedokopl na bránu

Mohla z toho být vyrovnávací branka v úplném závěru zápasu, místo toho si zkušený chorvatský útočník Ante Budimir uřízl ostudu.

Zábava

Hlava rozhoduje. Salah prozradil, jak ji trénuje a proč pak dává góly

Hvězda Liverpoolu Mohamed Salah jednou dostal otázku, co by poradil sám sobě, kdyby mu bylo znovu dvacet let: „Věnuj se intenzivně mentální přípravě.“ V rozhovoru pro Canal+ Sport tohle téma ještě rozvedl a nechal nahlédnout do své duše a mysli.

Rozhovor
Popup se zavře za 8s