Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Video: Trenér Juventusu Allegri dostal po výbuchu vzteku padáka

17. květen 2024
Sdílejte:
Se svým klubem sice vyhrál italský pohár, zápas ho ale stál místo. Vedení Juventusu Turín došla trpělivost s bouřlivákem Massimo Allegrim, který se na konci finále Coppa Italia choval jako smyslů zbavený. Měla by si vzít Dukla příklad?
Zuřící trenér Juventusu Turín Massimo AllegriFoto: Profimedia

„Chování trenéra Allegriho ve finále Coppa Italia je neslučitelné s našimi hodnotami,“ stojí ve sdělení Juventusu Turín, který potvrdil, že se svým dlouholetým trenérem končí definitivně spolupráci. Allegri to měl nahnuté už od letošního ledna. Juventusu se nedařilo, zbytečně ztrácel body a v tabulce Serie A skončí při nejlepším třetí. Vítězství trofeje Coppa Italia, první po třech letech, bylo málo.

Posledním hřebíčkem do rakve angažmá Allegriho pak bylo jeho šílené vystoupení na konci finálového utkání proti Atalantě Bergamo, kdy ze sebe nejdřív vzteky serval sako, potom i kravatu, vynadal všem rozhodčím a poté v tunelu napadl a vyhrožoval novináři. Jestli vám výstupy italského trenéra připomínají chování jednoho nejmenovaného kouče z Česka, tak máte dobré oko. V Praze na Julisce jsou ale očividně k hloupým výstupům svých představitelů tolerantnější než v Itálii.

Související články

Kdy se vrátí plzeňská kometa? Durosinmi bude až na jaře, říká Koubek

Rafiu Durosinmi je vyléčený, ale má před sebou dlouhou práci, aby dohnal manko. Trenér Koubek s ním naplno počítá až na jaro.

Zprávy

Český unikát: Slavná Eura ukončily experimenty

EURO 2024 se blíží do finále a Česko u toho už dlouho není. Na turnajích v letech 1996 a 2004 jsme ale psali historii. A to nejen ziskem stříbra a bronzu.

Přímák

Yamal září. Proč svého nemáme i v Česku?

Lamine Yamal otevírá zajímavou debatu o věku hráčů. Jsou dnešní mladí jiní než dřívější supertalenti? Nastal obecně čas pro fotbalové mládí a jaká jsou rizika pro jejich růst? Proč tak mladí hráči na top úrovni nejsou i u nás? A rodí se nová španělská nadvláda v mezinárodním fotbale?

Euro 2024
Popup se zavře za 8s