Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Video: Ten Hag burcoval fanoušky na Barcelonu přímo na hřišti

23. únor 2023
Sdílejte:
Nizozemský trenér Manchesteru United chce dneska plný Old Trafford a zadělal na něj hned po posledním zápase v Premier League.
Ve čtvrtek chci plný Old Trafford. Ilustrační snímek.Foto: feelphoto / Shutterstock

Od devíti večer rozehrají odvetu play-off Evropské ligy Manchester United s Barcelonou (vysílá ČT sport). Před týdnem to bylo 2:2. Kdo to dnes zvládne a postoupí do osmifinále? Nalaďte se na večer v našem redakčním duelu.

Jedno je jisté předem. Za United bude stát vyprodaný Old Trafford, přes 70 tisíc lidí je požene k velké výhře.

Že jde jen o Evropskou ligu? „Je to velký zápas. Dorazte, společně můžeme Barcelonu porazit,“ vyzval Erik ten Hag po posledním ligovém kole. A udělal to přímo na hřišti po nedělní výhře nad Leicesterem 3:0.

Související články

Nejlepší vyhráli. Španělé berou zlato, protože se nebáli riskovat

Na EURO nepřijeli jako hlavní favorité. Už po úvodních zápasech ale bylo jasné, že přijeli pro zlato. Španělé hráli zábavně, odvážně, sebevědomě. A hlavně nejlíp ze všech. Evropský fotbal má po dvanácti letech šampiony, na kterých se snad všichni shodnou.

Euro 2024

Pyrotechnika pod lupou. Bezpečnost a svoboda můžou jít ruku v ruce

Spor o pyrotechniku na stadionech není jen bojem o bezpečnost, ale také o svobodu a soudržnost v moderní společnosti, píše v detailní analýze Vendula Divišová z katedry politologie na Masarykově univerzitě, která se dlouhodobě zaměřuje také na otázku zajišťování bezpečnosti na fotbalových utkáních.

Fanoušci

Glosa od plotny: EURO je mrtvé, ať žije liga!

Že nás můžou Wallem, Vorlický, Birmančević nebo Panoš bavit víc než největší hvězdy Eura? Kateřina Bužková o tom nepochybuje. Liga za pár dnů startuje, pojďme si ji užít!

Komentář
Popup se zavře za 8s