Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Video: Jsi muž, nebo žena? Fotbalista fanouškům odpověděl pohledem do trenek

31. červenec 2023
Sdílejte:
Jasně, je 21. století a nikdo by se nikomu neměl vysmívat za to, jak vypadá. Když už to ale přijde, tak je fajn, když ten, na koho laciné vtipy míří, zareaguje s klidem.
Luke Ayling má jasno.Foto: Profimedia

Luke Ayling, hráč Leedsu United, má krásnou hřívu.

Proto ho fanoušci Nottinghamu Forest v přípravném zápase pozdravili popichujícím popěvkem, ve kterém se ho ptali, zda je muž, či žena.

Ayling to vzal s klidem. Odpověděl po svém a nepotřeboval ani slova.

Související články

Nudná hra favoritů! Proč se na Euro nedalo koukat?

Mistrovství Evropy je za námi a z trofeje se radují Španělé. V novém vydání Football Clubu podcastu si s Janem Pikousem a Michalem Řežábkem rozebereme výkony nových šampionů, ale i Anglie, Francie nebo Německa.

Podcast

Nejlepší vyhráli. Španělé berou zlato, protože se nebáli riskovat

Na EURO nepřijeli jako hlavní favorité. Už po úvodních zápasech ale bylo jasné, že přijeli pro zlato. Španělé hráli zábavně, odvážně, sebevědomě. A hlavně nejlíp ze všech. Evropský fotbal má po dvanácti letech šampiony, na kterých se snad všichni shodnou.

Euro 2024

Pyrotechnika pod lupou. Bezpečnost a svoboda můžou jít ruku v ruce

Spor o pyrotechniku na stadionech není jen bojem o bezpečnost, ale také o svobodu a soudržnost v moderní společnosti, píše v detailní analýze Vendula Divišová z katedry politologie na Masarykově univerzitě, která se dlouhodobě zaměřuje také na otázku zajišťování bezpečnosti na fotbalových utkáních.

Fanoušci
Popup se zavře za 8s