E-shop Football Club: Předplatné webu, knihy a mnohem více!

Video: Gól roku z velšského pralesa

31. prosinec 2023
Sdílejte:
Vybrali jsme pro vás gól roku 2023. Nedala ho žádná slavná hvězda z nejprestižnějších soutěží, ale chasník Harry Short v sedmé velšské lize.
Jeden ze zápasů Cwrt Rawlin FC v sedmé velšské lize.Foto: Cwrt Rawlin FC

V roce 2023 nebylo o nádherné góly nouze. Parádní nůžky Garnacha z Manchesteru United, rabona Nuna Santose ze Sportingu Lisabon i dalekonosná pumelice Sam Kerrové na ženském MS v dresu australské reprezentace patřily k tomu vůbec nejlepšímu. Jejich trefy jste už zřejmě viděli v mnoha opakováních, ostatně všechno to byli žhaví kandidáti na Puskas Award.

Naše redakce ale ráda píše taky o amatérském fotbalu. Vybrali jsme pro vás proto jeden exkluzivní zásah z opravdového fotbalového pralesa, který je pro nás tím pravým gólem roku. Harry Short z týmu Cwrt Rawlin FC předvedl parádní volej z půlky hřiště při zápase sedmé nejvyšší velšské soutěže, ve kterém jeho tým porazil AFC Penrhiwceiber 5:2. Pokochejte se spolu s námi…

Partnerem článků o amatérském fotbalu na webu Football Club je platforma EOS.

EOS – partner amatérského fotbalu na FC

S klubovou platformou EOS budete mít veškerou administrativu a komunikaci na jednom místě. Komplexní služba ke správě a řízení sportovních klubů kromě nervů ušetří desítky člověkohodin měsíčně, což přijde vhod sportovním funkcionářům, trenérům, ale i hráčům a rodičům dětí. Získejte víc času, abyste se mohli věnovat tomu opravdu důležitému –⁠ sportu.

Související články

Češky proti mistryním světa. Už ví, s kým se poperou o Euro 2025

Češky už znají své soupeřky, které jim stojí v cestě na historicky první velký turnaj.

Ženský fotbal

Video: Proč nehraješ? Kiks roku z turecké ligy

Dát gól dá obyčejně hodně práce. V tomhle případě ho ale Oguz Aydin z Alanyasporu dostal zadarmo. Hostující obránce si myslel, že brankář dá míč jinam…

Zábava

Přestup ze Slavie? Rád bych si zkusil zahraničí, říká Provod

Na druhou stranu vím, že už mám nějaký věk a ve Slavii jsem spokojený, dodává v rozhovoru s Football Clubem slávista Lukáš Provod.

Slavia
Popup se zavře za 8s