Zažijte Fotbal jinak! Vstupenky na akci FC v prodeji zde

Titul, po kterém padaly hlavy. Bundesliga má za sebou šokující finále

29. květen 2023
Sdílejte:
Takový adrenalin mohly ostatní top soutěže letos Bundeslize závidět. Při sobotním vyvrcholení sezony se několikrát virtuálně měnilo vlastnictví Meisterschale – nicméně stejně jako v předchozích deseti sezonách patří mistrovská trofej mnichovskému Bayernu. Dortmundu chyběl jediný gól, místo šampaňského tekly na stadionu slzy.
Pojedenácté v řadě, ale s pachutí.Foto: Profimedia

Když se Borussia Dortmund před lety blížila k jednomu ze svých titulů, trenér Jügen Klopp si na taktickou poradu připravil sestřih situací, jaké jsou obvykle k vidění v silvestrovských televizních zprávách.

Cyklista zvedá před cílovou páskou ruce nad hlavu, ale ztratí rovnováhu a spadne k zemi.

Slalomář jedoucí si pro zlatou medaili mine poslední branku.

Slavícího mílaře v cílové rovince nečekaně předběhne soupeř u vnitřního mantinelu.

Chtěl svěřencům zdůraznit, že dokud není o titulu rozhodnuto, musí se makat naplno, s naprostým soustředěním, neboť ve sportu nejde nic s jistotou naplánovat.

Související články

Zažijte fotbal jinak. Další event Football Clubu je tady!

Football Club pořádá další společenskou akci, tentokrát s názvem Fotbal jinak. Co má s fotbalem společného architektura, muzika, investice nebo pohádky? Adam Gebrian, Jan P. Muchow, Martin Hosták a Zdeněk Folprecht vás přesvědčí, že mnohem víc, než byste si možná mysleli. Bude se také promítat film o fotbalové kultuře v různých koutech světa a nebude chybět ani raut.

Zábava

Bude se hrát, nebo jen běhat? Zápas podzimu očima expertů

Oba vedou ligu se stejným počtem bodů, oba kluby vstoupily vítězně do Evropské ligy. V neděli na sebe narazí poprvé v této sezoně. Má tohle derby favorita? A s čím do něj Brian Priske a Jindřich Trpišovský půjdou? Ptáme se fotbalových znalců.

Derby

Cesta za snem startuje. Češky hrají o vyšší ligu i Euro

Muži odehráli už tři ročníky, ženám startuje premiérová Liga národů. Češky jsou ve druhé ze tří lig a když se dostanou výš, budou mít lepší vyhlídky na premiérový postup na velký turnaj.

Ženský fotbal
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.