Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Fotbalové hody. Šlágr kola v Anglii nadchnul fanoušky

10. duben 2023
Ostře sledovaný duel mezi Liverpoolem a Arsenalem byl nefalšovanou reklamou na fotbal. Prohlédněte si klíčové momenty zápasu kola.
Brazilec Martinelli slaví vedoucí gól Arsenalu. Na vítězství to nakonec nestačilo.Foto: Profimedia

V Anglii si o víkendu přišli fotbaloví fanoušci na své. Domácí Liverpool hnalo vpřed na zaplněném Anfieldu v souboji s Arsenalem přes 53 tisíc diváků, kteří se dočkali strhujícího velikonočního představení. I když Gunners vedli zásluhou Martinelliho a Jesuse po 28 minutách už o dvě branky a vše nasvědčovalo tomu, že si bez větších problémů pohlídají stávající bodový náskok v čele Premier League, Reds góly v závěrech obou poločasů (dorážkou Salaha a hlavičkou Firminha) nakonec vybojovali cennou remízu.

Liverpool vs. Arsenal 2:2

Výsledek zápasu tak udělal radost především Manchesteru City, který už o den dřív zdolal slabý Southampton 4:1. Citizens aktuálně na londýnské lídry ligy ztrácejí 6 bodů, ale mají ještě jeden zápas k dobru. Psychické vzpruhy se svěřenci Pepa Guardioly dočkali včas – už v úterý je totiž v Lize mistrů čeká v souboji gigantů Bayern Mnichov.