Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Fotbalové hody. Šlágr kola v Anglii nadchnul fanoušky

10. duben 2023
Sdílejte:
Ostře sledovaný duel mezi Liverpoolem a Arsenalem byl nefalšovanou reklamou na fotbal. Prohlédněte si klíčové momenty zápasu kola.
Brazilec Martinelli slaví vedoucí gól Arsenalu. Na vítězství to nakonec nestačilo.Foto: Profimedia

V Anglii si o víkendu přišli fotbaloví fanoušci na své. Domácí Liverpool hnalo vpřed na zaplněném Anfieldu v souboji s Arsenalem přes 53 tisíc diváků, kteří se dočkali strhujícího velikonočního představení. I když Gunners vedli zásluhou Martinelliho a Jesuse po 28 minutách už o dvě branky a vše nasvědčovalo tomu, že si bez větších problémů pohlídají stávající bodový náskok v čele Premier League, Reds góly v závěrech obou poločasů (dorážkou Salaha a hlavičkou Firminha) nakonec vybojovali cennou remízu.

Liverpool vs. Arsenal 2:2

Výsledek zápasu tak udělal radost především Manchesteru City, který už o den dřív zdolal slabý Southampton 4:1. Citizens aktuálně na londýnské lídry ligy ztrácejí 6 bodů, ale mají ještě jeden zápas k dobru. Psychické vzpruhy se svěřenci Pepa Guardioly dočkali včas – už v úterý je totiž v Lize mistrů čeká v souboji gigantů Bayern Mnichov.

Související články

Video: Fantastické nůžky do Ligy mistrů. Boloňská kometa dobývá Itálii

Kandidátů na pozice zajišťující Ligu mistrů bylo před startem této sezony Serie A spousta. Málokdo by ale mezi ně zařadil Boloňu. Tým ze severu Itálie si jde ale nekompromisně za svým. Proti AS Řím nasměrovaly Boloňu k výhře parádní nůžky Oussamy El Azzouziho.

Serie A

Policejní šikana? K natáčení fanoušků došlo za pozvracený autobus

Proč si policie v neděli natáčela hradecké fanoušky s občankami u obličeje? Odvolává se na jejich problémové chování, které ale nespecifikuje. Podle hradeckého mluvčího šlo o pozvracený autobus. Policie svůj zákrok hájí tím, že předešla spáchání trestného činu. Žádnou konkrétní situací to ale nedokládá.

Fanoušci

Tragédie na pozadí historické éry. Prokletá čtyřka z Plzně

V roce 2011 pomohli Viktorii Plzeň k historickému postupu do Ligy mistrů. Jenže pak s nimi osud rozehrál krutou hru. Tři členové výtečného obranného kvarteta Plzně už nejsou naživu. Od sebevraždy Františka Rajtorala, který tento svět opustil jako první, teď uplynulo přesně sedm let.

Viktoria Plzeň
Popup se zavře za 8s