Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Will Still

Will Still září na lavičce francouzského Stade Reims a píše příběh, který jako by vypadl z Football Managera. V Belgii, kde se narodil anglickým rodičům, původně cílil na kariéru fotbalisty, v 18 letech si ale vyhodnotil, že to asi neklapne. Místo toho odešel studovat do Anglie, u fotbalu ale zůstal a vypomáhal u akademie Prestonu. Postupně se přes pozice asistentů v Belgii a Francii dopracoval až na post prvoligového hlavního trenéra.

Startuje Ligue 1: Bez Mbappého, zato s další revolucí v PSG, posílenou Marseille a alsaskou Chelsea

Nový ročník Ligue 1 je tady. Letnímu dění jako obvykle dominovalo PSG, které zažívá výjimečně divoké období i na své poměry. Může za to především kauza Kyliana Mbappého. Pozice francouzské hvězdy ale není to jediné, co se v Paříži během přestávky změnilo. Velké věci se navíc děly i u konkurence.

Ligue 1

Messi v PSG neběhal. Narguet a Touma o francouzském fotbalu

Hegemonie PSG, Neymar a Messi na pranýři, famózní úspěch Racingu Lens, ekonomická situace tradičních klubů i zúžení počtu týmů v lize. Guillaume Narguet a Štěpán Touma vyprávějí aktuální příběhy francouzského fotbalu.

Podcast

Je mu třicet, nemá licenci, ale ještě neprohrál. Trenérská kometa dobývá Francii

Nemá licenci. Nemá zkušenosti. Má výsledky. Teprve 30letý trenér Will Still září na lavičce francouzského Stade Reims a píše příběh, který jako by vypadl z Football Managera.

Ligue 1
Popup se zavře za 8s