Dánsko

Fotbal není tenis. Když rozhodují centimetry, vždycky to bude někoho štvát

Klíčové okamžiky z osmifinálového zápasu Německo – Dánsko nám ukazují, že fotbalová spravedlnost nebude nikdy stoprocentní.

Přímák

Nejhorší mistři. Na postup ze skupiny stačí tři remízy, ukázal Ronaldo

Co stačí v současném systému na postup ze skupiny na Euru? Dobře to ukazuje příklad mistrů Evropy z roku 2016…

Přímák

Haškův výběr respektuji. Jsem nadšený, že si odpočinu, říká Gabriel o Euru

Adam Gabriel v rozhovoru vysvětluje, proč je podle něj teď pravý čas nejet na EURO do Německa. A mluví i o tom, jak je nažhavený na další kariérní posun.

Cesta na Euro

Dánský mistr. Titul je odměna za odvahu opustit rodinu, říká Gabriel

Jaké to je prosadit se ve velkém fotbale proti všem předpokladům? Proč je dobrá doba nejet na EURO? A co společného má s nejbohatším Dánem, který vlastní FC Mitdjylland? Nejen na to odpovídá Adam Gabriel v rozhovoru s Football Clubem.

Rozhovor

Sázkařské tipy: Barážový beton, severská záchrana a superstřelec Vinícius

Závěr klubové sezony stále nabízí atraktivní zápasy o evropské poháry i o udržení v nejvyšších soutěžích. Třešinkou na dortu bude sobotní finále Ligy mistrů. Máme pro vás pět sázkařských příležitostí, které lákají pěknými kurzy.

Sázkařský koutek

Priskeho konec ve Spartě? V Dánsku píšou, že má blízko k Feyenoordu

Brian Priske a Feyenoord Rotterdam? Podle zprávy z Dánska je trenérův přestup ze Sparty blízko. On sám ale mluvil po zápase s Plzní jinak.

Zprávy

My máme nadstavbu na pět. A jak to hrajete vy?

Vzali jsme top dvacet zemí podle koeficientu a prošli, kde se hraje nadstavba. Včetně Česka jde o devět zemí. Ukážeme vám, jak ji tam řeší. Dozvíte se i to, kde ligu rozšiřovali, nebo naopak zúžili. A jedno zjištění na úvod: většina zemí na podobné fotbalové úrovni jako Česko má ligu s menším počtem klubů.

Nadstavba

Video: Zasloužená pivní sprcha. V závěru rozhodl a provokoval fanoušky

Tentokrát se podíváme do Dánska, kde už začala nadstavbová část a to hned kodaňským derby mezi FC a Brøndby. Hosté rozhodli o svém vítězství v úplném závěru a střelec gólu Sean Klaiber si řekl o věčnou nenávist ze strany fanoušků FC.

Zábava

Ze zranitelných slušňáků udělal mistry. V „nové“ Spartě není čas na sebelítost, říká Priske

Stačila jedna sezona, aby si získal srdce všech fanoušků Sparty. Teď Brian Priske na Letné prodloužil smlouvu až do roku 2026. Jak přemýšlí o psychologii hráčů, realizačního týmu i divácích? Co (a kdo) stojí za jeho úspěchem? Připomeňte si nejobsáhlejší rozhovor, který dosud v Česku poskytl.

Rozhovor
Aktualizováno

Počítáme koeficient: Co se musí stát, aby se Česko dostalo do první patnáctky?

Česko opět bojuje o pět týmů v pohárech a se Spartou, Slavií a Viktorií v základních skupinách naplnilo základní předpoklad. Vysvětlíme vám, o co se letos hraje, komu máte přát prohry a jak se vše počítá. Takhle ucelený přehled výpočtu národního koeficientu jinde nenajdete.

Koeficienty
Popup se zavře za 8s