Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Víc herních časů i kamer. Šéf O2 TV vysvětluje, proč dá 300 milionů ročně za ligu

14. prosinec 2023
Sdílejte:
Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport, má za sebou dobré období. Jeho televize získala práva na další dobu v hokejové extralize a nově má na pět let jistotu i s fotbalovou první ligou. Jaké s ní má vítěz historicky prvního „fotbalového“ tendru v Česku plány?
Marek KindernayFoto: O2 TV Sport

Na sociální síti X jste nedávno psal: „Máme za sebou půlroční velmi náročnou práci na projektu k tendru na TV práva na Fortuna ligu. Povedlo se. Až do roku 2029 uvidíte všechny zápasy na O2 TV Sport.“ Co si za tou náročnou prací máme představit, jak vypadají přípravy na úspěch v takové soutěži?

Společně s Aničkou Lenerovou, šéfkou akvizic v O2, která za celým projektem stála, jsme připravili rozsáhlou nabídku, ve které jsme ukázali, jak chceme českému fotbalu pomoci v příštích letech. Naše prezentace byla především o tom, jaké technologie a novinky bychom mohli v domácí lize implementovat.

„Jsem rád především kvůli divákům, jejich zájem neustále roste. Překonáváme pravidelně rekordy ve sledovanosti, míříme na milion zákazníků,“ pokračoval jste. To znamená, že O2 TV má téměř milion předplatitelů?

Je to náš cíl. O2 TV má aktuálně víc než 700 tisíc aktivních zákazníků. Máme radost, že počet diváků kontinuálně roste.

Související články

Nejlepší vyhráli. Španělé berou zlato, protože se nebáli riskovat

Na EURO nepřijeli jako hlavní favorité. Už po úvodních zápasech ale bylo jasné, že přijeli pro zlato. Španělé hráli zábavně, odvážně, sebevědomě. A hlavně nejlíp ze všech. Evropský fotbal má po dvanácti letech šampiony, na kterých se snad všichni shodnou.

Euro 2024

Pyrotechnika pod lupou. Bezpečnost a svoboda můžou jít ruku v ruce

Spor o pyrotechniku na stadionech není jen bojem o bezpečnost, ale také o svobodu a soudržnost v moderní společnosti, píše v detailní analýze Vendula Divišová z katedry politologie na Masarykově univerzitě, která se dlouhodobě zaměřuje také na otázku zajišťování bezpečnosti na fotbalových utkáních.

Fanoušci

Glosa od plotny: EURO je mrtvé, ať žije liga!

Že nás můžou Wallem, Vorlický, Birmančević nebo Panoš bavit víc než největší hvězdy Eura? Kateřina Bužková o tom nepochybuje. Liga za pár dnů startuje, pojďme si ji užít!

Komentář
Popup se zavře za 8s
Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.

Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.