Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! Více info zde

Adam Hloušek chce osobní bankrot. Vysvětlíme vám, co ho čeká

28. únor 2023
Sdílejte:
Trenér Vrba neví, kde je, ale celá republika už ví, že má velké finanční problémy. Adam Hloušek žádá soud o oddlužení. V čem je milosrdnější než exekuce, na jak dlouho je a co je třeba splnit, aby byl člověk na jeho konci bez dluhů? Vysvětlíme.
Adam Hloušek v dresu Legie Varšava, se kterou byl třikrát polským mistrem a dvakrát vítězem poháru.Foto: Alizada Studios / Shutterstock

Adam Hloušek má finanční problémy. Fotbalista prvoligového Zlína, který v současnosti kvůli rekonvalescenci po operaci nehraje, podal prostřednictvím svého právníka žádost o oddlužení, tedy o osobní bankrot.

Na Hlouška po nedělním zápase se Spartou upozornil trenér Zlína Pavel Vrba, když uvedl, že vlastně neví, kde hráč je a co s ním je. Hned ten den fotbalovou komunitu obletěla Hlouškova žádost o osobní bankrot, kterou minulý týden poslal jeho právník na Krajský soud v Hradci Králové. Dokumenty z insolvenčního řízení jsou veřejně dostupné, když tedy někdo ví, co chce najít, v insolvenčním rejstříku to najde.

V pondělí pak o Hlouškových potížích informovaly zpravodajské weby. 34letý fotbalista v insolvenčním návrhu přiznává nezvladatelné dluhy v celkové výši přes 21 milionů korun. Ve finále může být dluh ještě vyšší, když věřitelům teď běží lhůta, aby Hlouškovy další případné dluhy do insolvenčního řízení nahlásili.

Související články

Video: Fantastické nůžky do Ligy mistrů. Boloňská kometa dobývá Itálii

Kandidátů na pozice zajišťující Ligu mistrů bylo před startem této sezony Serie A spousta. Málokdo by ale mezi ně zařadil Boloňu. Tým ze severu Itálie si jde ale nekompromisně za svým. Proti AS Řím nasměrovaly Boloňu k výhře parádní nůžky Oussamy El Azzouziho.

Serie A

Policejní šikana? K natáčení fanoušků došlo za pozvracený autobus

Proč si policie v neděli natáčela hradecké fanoušky s občankami u obličeje? Odvolává se na jejich problémové chování, které ale nespecifikuje. Podle hradeckého mluvčího šlo o pozvracený autobus. Policie svůj zákrok hájí tím, že předešla spáchání trestného činu. Žádnou konkrétní situací to ale nedokládá.

Fanoušci

Tragédie na pozadí historické éry. Prokletá čtyřka z Plzně

V roce 2011 pomohli Viktorii Plzeň k historickému postupu do Ligy mistrů. Jenže pak s nimi osud rozehrál krutou hru. Tři členové výtečného obranného kvarteta Plzně už nejsou naživu. Od sebevraždy Františka Rajtorala, který tento svět opustil jako první, teď uplynulo přesně sedm let.

Viktoria Plzeň
Popup se zavře za 8s
Soutěž pro nové předplatitele!

Staňte se předplatiteli Football Clubu a vyhrajte třeba zájezd na Premier League! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.