Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

Vstupenky na Euro 2024? Pořád se k nim dá dostat, řekneme vám jak

10. prosinec 2023
Sdílejte:
Registrace přes web Fotbalové asociace ČR sice skončila už ve středu, ale o lístky na zápasy Česka můžete pořád ještě zažádat přímo přes web UEFA. Čas je do úterý.
Foto: Poetra.RH / Shutterstock

Česko bylo nalosováno do skupiny k Portugalsku, Turecku a vítězi play-off C, program české reprezentace je následující:

  • úterý 18. června 21:00 (Lipsko): Česko – Portugalsko
  • sobota 22. června 15:00 (Hamburk): Česko – vítěz play-off C (Gruzie, Lucembursko, Řecko nebo Kazachstán)
  • středa 26. června 21:00 (Hamburk): Česko – Turecko

Lístky teď prodává přímo UEFA přes svůj web. Vstupenky jsou k dispozici v pěti cenových kategoriích za 30, 60, 150, 200 a 400 eur (od zhruba 750 do 6000 korun). Nejlevnější úrovně znamenají místa za brankami.

V tuhle chvíli UEFA sbírá zájemce o lístky z řad fanoušků jednotlivých národních týmů. Když tedy na úvod registrace zadáte, že držíte palce Česku, nabídne vám následně web jen lístky na české zápasy. Můžete zažádat až o čtyři tikety na jeden zápas. Můžete žádat o lístky na všechny zápasy a klidně na každý zápas můžete chtít jiný počet lístků. Můžete vybírat postupně, zápas po zápasu. Kompletního průvodce registrací na webu UEFA najdete v tomto textu.

Mezitím od pátečního večera rozesílá Fotbalová asociace ČR výhercům v její loterii kód, přes který lze do půlky prosince na prodejním webu UEFA vstupenky na Euro 2024 pořídit. Na internetových bazarech se už s těmito kódy čile obchoduje. S překupníky jsme si psali, reportáž najdete v tomto textu.

Související články

Miluješ fotbal? Sbírej kartičky pro Mistrovství Evropy!

Nová kolekce oficiálních kartiček Topps UEFA EURO 2024™ MATCH ATTAX přináší nové možnosti pro všechny milovníky fotbalu, kteří tak již nyní mohou sbírat a vyměňovat kartičky s jejich oblíbenými hráči.

Krejčí s pivem a policie se slzným plynem. Takhle Sparta oslavila 38. titul

Sparta vyhrála v Mladé Boleslavi 5:0 a Slavia už jí nemůže vzít titul. Letenští slaví druhý v řadě, tedy úspěšnou obhajobu, poprvé od roku 2001. Projděte si nejlepší první reakce ze sítě X i oslavy narušené zásahem policie, kterou do akce přizval domácí klub.

Sparta

Video: Slzným plynem do fanoušků! Policie to v Boleslavi brala hlava nehlava

Sparta slavila titul. Z oslavy s fanoušky na hrací ploše ale nic nebylo. Policie proti některým z fans letenských tvrdě zakročila. Slzný plyn stříkala i na tribuně.

Policie
Popup se zavře za 8s