E-shop Football Club: Předplatné webu, knihy a mnohem více!

Vstupenky na Euro 2024? Pořád se k nim dá dostat, řekneme vám jak

10. prosinec 2023
Sdílejte:
Registrace přes web Fotbalové asociace ČR sice skončila už ve středu, ale o lístky na zápasy Česka můžete pořád ještě zažádat přímo přes web UEFA. Čas je do úterý.
Foto: Poetra.RH / Shutterstock

Česko bylo nalosováno do skupiny k Portugalsku, Turecku a vítězi play-off C, program české reprezentace je následující:

  • úterý 18. června 21:00 (Lipsko): Česko – Portugalsko
  • sobota 22. června 15:00 (Hamburk): Česko – vítěz play-off C (Gruzie, Lucembursko, Řecko nebo Kazachstán)
  • středa 26. června 21:00 (Hamburk): Česko – Turecko

Lístky teď prodává přímo UEFA přes svůj web. Vstupenky jsou k dispozici v pěti cenových kategoriích za 30, 60, 150, 200 a 400 eur (od zhruba 750 do 6000 korun). Nejlevnější úrovně znamenají místa za brankami.

V tuhle chvíli UEFA sbírá zájemce o lístky z řad fanoušků jednotlivých národních týmů. Když tedy na úvod registrace zadáte, že držíte palce Česku, nabídne vám následně web jen lístky na české zápasy. Můžete zažádat až o čtyři tikety na jeden zápas. Můžete žádat o lístky na všechny zápasy a klidně na každý zápas můžete chtít jiný počet lístků. Můžete vybírat postupně, zápas po zápasu. Kompletního průvodce registrací na webu UEFA najdete v tomto textu.

Mezitím od pátečního večera rozesílá Fotbalová asociace ČR výhercům v její loterii kód, přes který lze do půlky prosince na prodejním webu UEFA vstupenky na Euro 2024 pořídit. Na internetových bazarech se už s těmito kódy čile obchoduje. S překupníky jsme si psali, reportáž najdete v tomto textu.

Související články

Češky proti mistryním světa. Už ví, s kým se poperou o Euro 2025

Češky už znají své soupeřky, které jim stojí v cestě na historicky první velký turnaj.

Ženský fotbal

Video: Proč nehraješ? Kiks roku z turecké ligy

Dát gól dá obyčejně hodně práce. V tomhle případě ho ale Oguz Aydin z Alanyasporu dostal zadarmo. Hostující obránce si myslel, že brankář dá míč jinam…

Zábava

Přestup ze Slavie? Rád bych si zkusil zahraničí, říká Provod

Na druhou stranu vím, že už mám nějaký věk a ve Slavii jsem spokojený, dodává v rozhovoru s Football Clubem slávista Lukáš Provod.

Slavia
Popup se zavře za 8s