Football Club x Kudy běží zajíc: Velký speciál k EURU 2024! Předobjednávky zde

27. duben 2024
Kamerunský brankář Manchesteru United André Onana chytal až do 85. minuty zápasu proti Burnley skvělý zápas. Nakonec ale vyrobil penaltu a zavinil svému týmu další bodovou ztrátu.
Brankář Manchesteru United André Onana opět chyboval.Foto: Profimedia

Manchester United pokračuje v Premier League v nepřesvědčivých výkonech. Po dnešním domácím zápasu proti zachraňujícímu se Burnley vše nasvědčuje tomu, že na lepší než šesté místo to stačit nebude. Jako už mnohokrát v této sezoně zasadil poslední hřebíček do rakve United brankář André Onana, který sice předvedl řadu dobrých zákroků, pár minut před koncem ale při vedení 1:0 vlétl do souboje s hráčem soupeře a místo balonu trefil jeho hlavu. Rozhodčí u VARu na to rychle upozornili hlavního sudího, takže se kopala penaltu, na kterou byl Onana krátký. Skóre 1:1 se pak už nezměnilo. Brankáři Manchesteru se paradoxně na začátku letošní sezony do podobné situace už jednou dostal v utkání proti Wolverhampton, ale zatímco tehdy mu to prošlo, teď byli rozhodčí nekompromisní.