Koupit předplatné webu

Pochettino do Chelsea? Osvítil majitele Blues svatý duch, nebo se zbláznil?

25. duben 2023
Sdílejte:
Chelsea hledá nového kouče, hlavními favority jsou Julian Nagelsmann a Luis Enrique. To ještě před pár dny psala slavná média i přední insideři. Teď je vše jinak. K prestižnímu postu má nejblíž Mauricio Pochettino. Co se na Stamford Bridge děje?
Todd Boehly, majitel ChelseaFoto: Profimedia

Angažmá Grahama Pottera byl omyl a utrpení pro všechny zúčastněné – klubové vedení, fanoušky i nebohého trenéra, který si ukousl větší krajíc, než jaký je schopen v současnosti pozřít. Příznivce frustrované příšernými výsledky tak mohly utěšit aspoň zprávy o tom, že k výběru koučova nástupce v klubu přistupují opravdu zodpovědně. Probíhaly důkladné rozhovory, připravovaly se analýzy, celý proces šel do hloubky a trval týdny.

Celou dobu se ale nejznámější zákulisní reportéři shodovali na jedné věci – favoritem číslo jedna je Julian Nagelsmann, těsně následovaný Luisem Enriquem. Transferový guru Fabrizio Romano, Matt Law z Telegraphu i další reportéři každý den psali o pokračujících námluvách se známými trenéry.

Související články

Jednu Spartu, prosím. Proč fotbal láká miliardáře, i když prodělají

Pro bohaté Čechy nikdy fotbal nebyl příležitost k byznysu. Že by na něm vydělávali. Sloužil jim ale jako vstupenka: díky němu získávali kontakty, vazby a taky společenské uznání.

Peníze

Fotbaloví důchodci. Pět hvězd, které zastavily čas

Kdo by chtěl do penze? Ten, kdo se na ní dobře připraví a dá tomu čas. Jako tihle borci. A pokud nejste fotbalová hvězda, máme pro vás pár rad, jak si pohlídat klidný důchod.

Spolupráce

Haló, co se děje? Zdeněk Folprecht radí, jak zlepšit VAR

Povedená fanzóna i dlouhé čekání na VAR. Zdeněk Folprecht vyrazil na fotbal do Teplic a radí českému fotbalu, co opsat z Anglie, aby byl o další krůček dál.

Střed(a)
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.

Podpořte naši redakci a získejte neomezený přístup ke všem prémiovým článkům.