Zajíc na EURO se super slevou jen za 149 Kč! Objednávejte zde

Pochettino do Chelsea? Osvítil majitele Blues svatý duch, nebo se zbláznil?

25. duben 2023
Sdílejte:
Chelsea hledá nového kouče, hlavními favority jsou Julian Nagelsmann a Luis Enrique. To ještě před pár dny psala slavná média i přední insideři. Teď je vše jinak. K prestižnímu postu má nejblíž Mauricio Pochettino. Co se na Stamford Bridge děje?
Todd Boehly, majitel ChelseaFoto: Profimedia

Angažmá Grahama Pottera byl omyl a utrpení pro všechny zúčastněné – klubové vedení, fanoušky i nebohého trenéra, který si ukousl větší krajíc, než jaký je schopen v současnosti pozřít. Příznivce frustrované příšernými výsledky tak mohly utěšit aspoň zprávy o tom, že k výběru koučova nástupce v klubu přistupují opravdu zodpovědně. Probíhaly důkladné rozhovory, připravovaly se analýzy, celý proces šel do hloubky a trval týdny.

Celou dobu se ale nejznámější zákulisní reportéři shodovali na jedné věci – favoritem číslo jedna je Julian Nagelsmann, těsně následovaný Luisem Enriquem. Transferový guru Fabrizio Romano, Matt Law z Telegraphu i další reportéři každý den psali o pokračujících námluvách se známými trenéry.

Související články

Nejlepší vyhráli. Španělé berou zlato, protože se nebáli riskovat

Na EURO nepřijeli jako hlavní favorité. Už po úvodních zápasech ale bylo jasné, že přijeli pro zlato. Španělé hráli zábavně, odvážně, sebevědomě. A hlavně nejlíp ze všech. Evropský fotbal má po dvanácti letech šampiony, na kterých se snad všichni shodnou.

Euro 2024

Pyrotechnika pod lupou. Bezpečnost a svoboda můžou jít ruku v ruce

Spor o pyrotechniku na stadionech není jen bojem o bezpečnost, ale také o svobodu a soudržnost v moderní společnosti, píše v detailní analýze Vendula Divišová z katedry politologie na Masarykově univerzitě, která se dlouhodobě zaměřuje také na otázku zajišťování bezpečnosti na fotbalových utkáních.

Fanoušci

Glosa od plotny: EURO je mrtvé, ať žije liga!

Že nás můžou Wallem, Vorlický, Birmančević nebo Panoš bavit víc než největší hvězdy Eura? Kateřina Bužková o tom nepochybuje. Liga za pár dnů startuje, pojďme si ji užít!

Komentář
Popup se zavře za 8s
Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.

Staňte se předplatiteli Football Clubu a odemkněte si všechny prémiové texty! 

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.