E-shop Football Club: Předplatné webu, knihy a mnohem více!

Pochettino do Chelsea? Osvítil majitele Blues svatý duch, nebo se zbláznil?

25. duben 2023
Sdílejte:
Chelsea hledá nového kouče, hlavními favority jsou Julian Nagelsmann a Luis Enrique. To ještě před pár dny psala slavná média i přední insideři. Teď je vše jinak. K prestižnímu postu má nejblíž Mauricio Pochettino. Co se na Stamford Bridge děje?
Todd Boehly, majitel ChelseaFoto: Profimedia

Angažmá Grahama Pottera byl omyl a utrpení pro všechny zúčastněné – klubové vedení, fanoušky i nebohého trenéra, který si ukousl větší krajíc, než jaký je schopen v současnosti pozřít. Příznivce frustrované příšernými výsledky tak mohly utěšit aspoň zprávy o tom, že k výběru koučova nástupce v klubu přistupují opravdu zodpovědně. Probíhaly důkladné rozhovory, připravovaly se analýzy, celý proces šel do hloubky a trval týdny.

Celou dobu se ale nejznámější zákulisní reportéři shodovali na jedné věci – favoritem číslo jedna je Julian Nagelsmann, těsně následovaný Luisem Enriquem. Transferový guru Fabrizio Romano, Matt Law z Telegraphu i další reportéři každý den psali o pokračujících námluvách se známými trenéry.

Související články

Televizní expert být nechci, říká Provod. Ukončí ve Slavii kariéru?

První ligu kopal sotva dva měsíce a už ho koupila Slavia. O pár týdnů později hrál Champions League. Měl namířeno do top zahraniční soutěže, na rok ho ale od fotbalu odstavilo zranění kolene. Jaké má ještě ambice a proč by nechtěl být televizním expertem? To Lukáš Provod, sedmadvacetiletý záložník Slavie, prozradil ve velkém rozhovoru pro FC.

Rozhovor

„Vždycky je tím usadíte.“ Vzpomínky z derby jsou na celý život

V derby týdnu se pojďme podívat na tyhle největší zápasy i s odstupem. Nehýbou jen Českem. Pouto k oblíbenému klubu a emoce z derby zápasů fanoušky neopouští ani po letech strávených na druhém konci světa. Vyprávějí emigranti do USA z Libanonu, Íránu a Hondurasu.

Derby

Tykač promluvil: Slavii chce přiblížit Bayernu a chválí současnou Spartu

Teprve včera se stal Pavel Tykač oficiálním vlastníkem pražské Slavie, teď s ním v novém čísle slávistického magazínu Halftime vyšel velký rozhovor. Vysvětluje, proč se pro koupi Slavie rozhodl i jaké s ní má plány. Vybrali jsme ty nejzásadnější myšlenky.

Slavia
Popup se zavře za 8s
Prémiový článek

Získejte přístup ke všem článkům. Nyní za akční cenu 99 Kč měsíčně napořád.

Získejte přístup ke všem článkům a podpořte redakci.